Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Słaby seks

Polecane posty

Gość gość

Cześć, spotykam sie od kilku miesiecy z facetem. Naturalna koleja rzeczy jest ze przeszliśmy do seksu. Ja nie lubię długiej gry wstepnej szybko się podniecam, jednak On dochodzi zanim zdąrzę się rozebrać, wystarczy ze sie namietnie całujemy i dotknę Jego penisa przez spodnie. Pózniej zanim On moze drugi raz to mi podniecenie juz opada. Frustruje mnie ta sytuacja. Nawet jak próbujemy za chwile kolejny raz to mam wrazenie ze członek nie jest wystarczajaco twardy, nie moge sobie go wsadzic w pozycji na jezdzca ( a kiedy usłyszałam, no to teraz Ty musisz troche poskakać, to myslałąm, że mi rece opadną). Nie miałam takich problemów wczesniej. Cała ta sytuacja zaczyna nie frustrowac i zaczynam myslec ze moze cos ze mna jest nie tak. Boje sie że mozemy byc kompetnie niedopasowani w łózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma przedwczesny wytrysk, nie idzie do lekarza, to się leczy. Po co się męczyć. Z Tobą wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarno  biały kot
nie warto sie w to pakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że powinien popracować ustami, dać Ci przyjemność i... zero dotykania penisa. Całkowity zakaz, to samo z masturbacją. Niech zacznie czerpać przyjemność z dawania, a wtedy wiele kwestii może ulec zmianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_m40
autorko zazdrosze twojemu facetowi ze ma taka świadomą partnerkę, czuje że strasznie go podniecasz i to jest przyczyna przedwczesnych wytrysków, kochajcie sie 2 razy dziennie mysle że po tygodniu sytuacja się unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×