Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makta

samotność

Polecane posty

Gość makta

hej, postanowiłam założyć wątek związany z samotnością. dokończ zdania: 1. czuję się teraz samotny, bo..... 2. aktualnie siedzę i.......... 3. wczoraj o tej samej porze...... 4. 5 osób, z którymi mogę rozmawiać o wszystkim, to....... 5. zwykle o swoich problemach rozmawiam z...... 6. czuję się samotna/ samotny, ponieważ....... założyłam wątek po prostu z ciekawości ile jest osób, które podobnie jak ja czują się samotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieeee, znowu jęki i narzekania się szykują. Zróbcie coś ze swoim życiem, ruszcie się, każdy jest kowalem swojego losu. A nie siedzicie na d***e i jęczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makta dziś - Odpowiadam: 1. czuję się teraz samotna, bo nie mam mężczyzny, któremu mogłabym ofiarować swoją miłość. 2. aktualnie siedzę i myślę, że nic dobrego mnie już w życiu nie czeka. 3. wczoraj o tej samej porze- już spałam. 4. 5 osób, z którymi mogę rozmawiać o wszystkim- AŻ 5? CZY NIE ZA DUŻO tych "powierników"? Obstawiałabym co najwyżej 1-2 osoby do rozmów "o wszystkim". 5. zwykle o swoje problemy rozwiązuję SAMA wedle zasady: umiesz liczyć- LICZ NA SIEBIE. 6. czuję się samotna/ samotny, ponieważ NIE MAM NATURY SAMOTNIKA i to jest mój największy problem! Pozdrawiam Autorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makta
dziękuję za odpowiedzi ! nie miałam na celu ruszyć lawiny narzekań. po prostu chciałam z kimś zamienić słowo, dowiedzieć się, czy ktoś ma podobnie jak ja. to chyba nic złego :-) nie mam z kim rozmawiać, co dzień te same twarze, które po kilkuletnich sprawdzianach nie są dobrym materiałem na zwierzenia, po prostu. głównie mam na myśli rodzinę, bo ona mi w pierwszej kolejności towarzyszy na co dzień. przechodzę taki etap w życiu, tyle się dzieje i jednocześnie pojawia się dużo pytań a wciąż jest mało odpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×