Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Potrzebuje porady w pewnej sprawie

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio bardzo denerwuje mnie sytuacja w moim domu rodzinnym. Moja mama pracuje zawodowo i bardzo rzadko przychodzi do mnie a mieszka bardzo blisko nas w tym roku była tylko 3 razy i to raptem na 3 godziny. Rozumiem że pracuje i tego czasu ma mało ale pewne rzeczy mnie po prostu wkurzają. Mamy z bratową dzieci z tego samego rocznika i od jakiegoś czasu odkąd dzieci chodzą już pewne rzeczy mnie wkurzają.Przedtem wszystko było między nami OK. Chciałabym żeby moja córka miała jak najwięcej kontaktu z babcią bo została jej już tylko jedna. Teściowa nie doczekała się swojej pierwszej wnuczki, zmarła gdy byłam w ciąży. Teściu nie interesuje się w ogóle wnuczką .Mój tata pracuje jeszcze zawodowo ale czasem wpada na chwilkę do nas. Ja staram się często przyjeżdżać do domu rodzinnego żeby miała kontakt z dziadkami bo z początku to bała się iść do babci i dziadka na ręce i jak ją brali to płakała. Teraz to się zmieniło i jak widzi babcie to się strasznie cieszy i się jej nie boi. Moja mama nie chce przychodzić do mnie bo jak twierdzi nie może zostawić bratowej bo sobie nie radzi sama z dzieckiem. Obiadu przy dziecku nie ugotuje, nie posprząta. Ona nigdy nie jest sama z dzieckiem w domu bo zawsze ktoś jest. Ma pięć osób do pomocy. Gdy jest sama to nie daje rady dziecka nawet upilnować bo jak nie głowę rozwali to nogę przetnie o zrobieniu czegokolwiek innego przy dziecku nie ma nawet mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×