Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile posilkow dziennie powinno zjadac 9 miesieczne niemowle

Polecane posty

Gość gość

Moj syn ma 9 m cy i zjada 4 posilki w ciagu dnia. Kaszka obiad deser i znow kaszka lub mleko noi w miedzy czasie pije. W nocy nie je wogole. Zastanawiam sie czy to nie za malo bo te posilki nie sa bardzo duze ale wiecej nie chcr. A jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem ciekawa bo moj z kolei je za duzo. Ile razy dziecko w takim wieku powinno jesc zakladajac ze w nocy juz nie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Nas identycznie jak u Ciebie autorko i cały czas się nad tym zastanawiam, czy ok.Ale bardziej w kontekście nie picia mleka, a nie ilości bo widać tyle mu wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie moj od paru dni przestal chciec mleko. Nornalnie wypijal 200 ml rano i czasem tez wieczorem teraz rano w gre wchodzi tylko kaszka a wieczorem jak probuje dac mleko to wypije moze 30 ml i nie chce wiec musze znow dac kaszke zeby na noc sie najadl. Zastanawiam sie czy zmuszac i dawac na sile to mleko czy odpuscic i niech je te kaszki. . . to pierwsze moje dziecko wiec ciagle jakies znaki zapytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój je tak: rano ok 7-8 mleko około 120-130 ml Po godzinie pierś Około 10-11Twarożek z owocami lub jogurt około 40-60 g Około 13-14 Obiad 100-170 g 16.00 mleko 120-140ml 19.00 kaszka 100-120 i owoce 45 g Po 20 wypije jeszcze mleko lub pierś W nocy pierś lub porcja mleka 120 ml albo jedno i drugie. Poza tym wypije wodę w ciągu dnia do 180 ml. Sama nie wiem czy to dobrze, nie jest chudy ani za gruby tylko w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 posilow na dobe to stanowczo za duzo, nawet jesli sa to male posilki. W ten sposob zoladek caly czas trawi i nie ma chwili odpoczynku. Moja corka od 6 miesiaca zycia jadla 4 posilki dziennie. Tez wiecej nie chciala. Sniadanie ok 8h, obiad ok 12h, podwieczorek ok 16h i kolacje ok 19h. Zawartosc posikow zmieniala sie z wiekiem ale godziny byly (i nadal sa) zawsze takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 posiłki to za mało. Powinno być 600ml mlecznych posiłków (mleko, kaszka, kleik) na dobę + 200 ml jarzyn lub jarzyn z mięsem + deser. Moja jadła mleko 3 x 150ml, obiadek, deser i kaszkę 180ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×