Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuza999

DEPILACJA WOSKIEM U NASTOLATKI

Polecane posty

Gość zuza999

Hej, mam 13 lat i nie wiem jak namowic mame na depilacje woskiem (chcialam korzystac z wosku w rolce) bo za kazdym razem mowi, ze nie, ze mi to nie potrzebne i to jest meczace ( wiem o tym, ale bardzo mi sie to przyda). Chcialabym uzywac wosku bo nogi musze golic co 2 dni ( tak czesto bo zaczelam golic w wieku 8-9 lat bo byly wtedy bardzo dlugie i ciemne jak na rękach) ( mam ciemno brazowe wlosy i tak samo jest z wlosami na nogac i rekach) i chcialabym depilowac rece bo mam bardzo dlugie i geste ciemne wlosy (tak jak wspominalam wyzej), kiedys 1-2 razy ogolilam je maszynka i to byla zla decyzja. Po wosku wloski bylyby slabsze i jaśniejsze, a po depilacji maszynka rosna szybciej i sa ciemniejsze i dluzsze. Wiec jak mam ja namowic? Probowalam kilkanascie razy i ciagle mowi,ze a ja wstydze sie ubierac koszulki na krotki rekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca depilacja woskiem jest męcząca, polecam Plastry z woskiem Veet Easy-Gelwax, są idealne do skóry wrażliwej, sam "zabieg" jest bardzo szybki i praktycznie bezbolesny, długo szukałam czegoś dla siebie, bo także borykałam się z problemem dużej ilości szybko odrastających włosków, praktycznie na całym ciele i właśnie plastry veet okazały się strzałem w 10. Naprawdę polecam z całego serca, warte wypróbowania, jak raz się spróbuje to później już nie znajdzie się nic lepszego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×