Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wstydzę się tego, że podobają mi sie sporo starsi faceci

Polecane posty

Gość gość

Mam dwie siostry. Z całej naszej trójki ojciec nigdy mnie nie akceptował. Jako dziecko i nastolatka strasznie to przeżywałam, ale już na studiach już mi na nim nie zależało. Zrobił się w moim życiu strasznie obojętny. Po prostu nauczyłam się żyć bez niego. Tylko teraz, gdy jestem samodzielna odbija się to na moich relacjach z mężczyznami. Spokojnie mogłabym założyć już rodzinę z jakimś rówieśnikiem, ale ja będę oglądać się za sporo starszymi. Oczywiście takich nie trudno spotkać, jednak jest mi strasznie wstyd przed nimi, że podświadomie szukam w nich ojca. I nawet gdy takiego spotkam to ten wstyd nie pozwala wejść mi w związek. Walczyć z tym czy dać sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodego szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu walczyć. Skoro potrzebny ci dojrzały partner i jesteś przekonana, że taki cię uszczęśliwi, to jaki jest sens walczyć z tym. Na związek recepty nie ma. Być może się sparzysz, ale nieudane związki zdarzają się z różnymi partnerami i najczęściej wiek tu nie ma nic do rzeczy. Istnieje grupa kobiet, które zwracają uwagę na mężczyzn statecznych, jeśli uważasz, że taki partner byłby dla ciebie najlepszy, spróbuj, najwyżej się rozczarujesz, ale przynajmniej nie zmarnujesz okazji, żeby być szczęśliwą. Uważaj tylko, bo starsi często są przechodzeni, po przejściach i z niezbyt fajnym bagażem doświadczeń, ale może poznasz kogoś interesującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmen
Co wy tak się boicie tego bagażu doświadczeń? Facet po przejściach jest poprostu mądrzejszy o doświadczenia damsko-męskie. Co w tym złego? Gdyby w ogóle nie miał doświadczeń w związkach, to byłby powód do niepokoju. Autorko, co to dla Ciebie znaczy starszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź się lecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo starszy to tak 10-15 lat. A mam 32 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmen
W tym wieku to już praktycznie tylko rozwodnicy i trochę wdowców. Rozwodów coraz więcej, bądź dobrej myśli :) Co prawda łapię się w ten przedział wiekowy, ale już jestem upolowany, więc wybacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60latek z zapeleniem stercza
Halo. Czy umówisz sie ze mną w klubie seniora na kawke i ciastko??? Boli mnie strasznie w krzyżu może byś mi masaż zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi mlodsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KonradW
A ile masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie autorka
Temat jakby o mnie. Nawet wiek i preferencje wieku partnera podobne. Tylko, że ja się tego nie wstydzę. Wszyscy którzy mnie znają wiedzą, że wolę "starszych". Nie uważam, że to powód do wstydu i naprawdę powinnaś wyluzować, nie ma się czym przejmować. To Twoje życie i wybory i opinia innych ludzi nie powinna wpływać na Ciebie "dołująco". Rada gościa z 2017.07.04 jest bardzo fajna :) Szczęścia życzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×