Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anetakolik

Naprawa z ubezpieczenia

Polecane posty

Gość anetakolik

Mam OC i AC, miałam stłuczkę. I co teraz? Sama naprawiam, a oni mi oddają kasę, czy jak? Nigdy nie miałam jeszcze takiej sytuacji. Można to jakoś inaczej załatwić? Muszę mieć szybko naprawione auto. Wina jest drugiego kierowcy - podpisał oświadczenie. Czy wszystkie związane z tym formalności muszę załatwić sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co się dzieje, zależy od tego, na co się zgodzisz. Jest taka firma, która nazywa się Unique Service Partner . W Google łatwo znajdziesz kontakt. I oni zajmują się kompleksowo całym procesem naprawczym, załatwianiem środków od ubezpieczyciela, a nawet mogą powalczyć, jeśli zaniżono wam wypłatę z polisy. Co istotne - na czas naprawy dostaniesz samochód zastępczy. Ciężko to ogarnąć samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetakolik
Dzięki, sprawa już jest w toku, pierwszy raz kontaktowałam się wczoraj. A próbowałam czegoś dowiedzieć się od znajomych, ehh... Na pewno ludzie z Unique Service Partner są konkretni, nie opowiadają bajek - na razie mi się podoba, zobaczymy czy załatwią wszystko jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo za reakcję. Często ludzie gadają, załamują ręce, a nic nie robią. Najlepiej ogólnie w takich sytuacjach wszystko powierzać firmie - niech oni załatwiają wszystkie formalności. Przy Unique Service Partner masz ten plus, że nie pozwolą na zaniżenie twojego odszkodowania, co przecież w przypadku ubezpieczycieli jest standardem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie tego Unique Service Partner jest napisane coś o odzyskiwaniu wyższych kwot z ubezpieczenia, jeśli zostało zaniżone. A jaka jest skuteczność? Bo nie raz czytałem, że w Polsce wypłaty z ubezpieczenia są zbyt niskie, ale przecież nie pójdą do sądu walczyć o kilka stówek. Taka firma jest w stanie coś wywalczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×