Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jakich restauracjach

Polecane posty

Gość gość

dobry jecie? i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na przykład lubujemy się w kuchni włoskiej i taka jest właśnie Siesta Trattoria, specjalizuje się w niej i ma same pyszne dania. Sami zobaczcie manu http://siestatrattoria.pl/menu/ Często tam chodzę i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakiś czas temu trafiłam ze znajomymi do karczmy www.krys-stan.com.pl. Zostaliśmy tam uraczeni daniami kuchni staropolskiej i muszę przyznać, że już dawno tak smacznie nie jadłam. Klimat miejsca i obsługa również wysoce zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam jedzenie domowe a ostatnio jedliśmy w Zajeździe u Przemka w Zgierzu gdzie maja przepyszne pierogi domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czysto, smacznie i przyjemnie można zjeść we wspomnianej już tutaj chińskiej restauracji www.chinaming.pl Obsługa jest ujmująco miła. Przynajmniej raz w tygodniu przychodzimy tu z całą rodziną na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goral

Regularnie chodzę ze znajomymi do www.restauracjazacisze.eu/. Jedzenie wyborne i niedrogie. Atmosfera w lokalu przytulna i ciepła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Karolci

A my w restauracjach jadamy wówczas, kiedy jesteśmy naprawdę zmuszeni, czyli np. na wczasach, a i to niechętnie. Mamy złe doswiadczenia z okresu studiów, kiedy dorabialiśmy sobie w takich przybytkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara

Jeśli chodzi o chińszczyznę polecam restaurację www.lees-chinese.pl/ w Gdańsku. Potrawy są wyśmienite i przygotowane ze świeżych produktów. Obsługa bardzo miła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×