Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Były chce zabrać mi dziecko

Polecane posty

Gość gość
Impreza to była taka że ona sie cieszy że żadne z tych dzieci nie szczeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu ci nie odbierze 2,5 miesięcznego dziecka. Uciekaj póki jeszcze masz na to siły. Moj byly maz tez gadal , straszyl...i nic nie wskórał tyle co sobie pogadał to jego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja była też tak planowała zrobić, alimenty na siebie i syna, jednak jej nie wyszło i wyjechała sama do swojej pipidówy i kelneruje w jakiejś spelunie, alimenty płaci tylko 150zl ale olewam to bo syn jest ze mną. Miała wszystko leżała i pachniała aż ją zaswedziala i poszła się dymać. Mam nadzieję że gość wywalczy sobie całkowite prawa i nie dadzą kolejnego dziecka do slamsów, a może opieka zabierze ci dwa pozostałe. Będziesz mogła chlać i zabawiać chłopaków do woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyzwoity, z zasadami i z kasa ? Pogięło Was? Jeżeli autorka pisze prawdę to to tyran i despota. Znęca się nad nimi psychicznie. A to niestety w sadzie wyjdzie. Macie jakiekolwiek pojecie jak z kimś takim trudno żyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Moja była też tak planowała zrobić, alimenty na siebie i syna, jednak jej nie wyszło i wyjechała sama do swojej pipidówy i kelneruje w jakiejś spelunie, alimenty płaci tylko 150zl ale olewam to bo syn jest ze mną. Miała wszystko leżała i pachniała aż ją zaswedziala i poszła się dymać. Mam nadzieję że gość wywalczy sobie całkowite prawa i nie dadzą kolejnego dziecka do slamsów, a może opieka zabierze ci dwa pozostałe. Będziesz mogła chlać i zabawiać chłopaków do woli..." Ale nie wkładaj wszystkich kobiet do jednego worka. Jezeli Twoja nie miala podstaw do zabrania ci dziecka to nie dziwne , ze jej sie nie udalo. Mi sie udalo bez zadnego ale ... nigdy nie oddalabym mu dziecka... nigdy i zaden sad by mnie do tego nie zmusil. Autorce tez sie uda bo nikt tyranowi dziecka nie powierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 21:02 dlaczego tak osadzasz autorke ? Skad wiesz , ze do slamsow, ze pije i zamierza prowadzic rozrywkowe zycie? Nie wiesz nic o niej a oceniasz z gory... nieladnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sąd nie bierze pod uwagę dobra dziecka? Tylko dobro matki? Gdzie ona chce zabrać te dzieci? Skoro uciekła z 2 przez całą Polskę do faceta to widać tam nie miała warunków do zycia, teraz chce tam wrócić? Pewnie w chałupie w jednej izbie śpi jej matka i ojciec, w drugiej brat szwagierka i dwoje dzieci, a dziadek leży koło pieca w kuchni i ona tam chce iść z 3 dzieci? Gdzie? Do chlewika czy stodoły? A może poszuka kolejnego faceta z mieszkaniem i na dzień dobry zajdzie w kolejną ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko napisz nam jakie masz plany na przyszłość? Tylko konkretnie a nie "chce uciec od niego a dalej, aaa to coś się wymyśli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie wie nic? Facet przyjął ją do własnego domu z dziećmi obcych facetów. Próbował wychować na przyzwoitych ludzi. Ale miał pecha - bo zrobił jej kolejne 500+. A 3x500=1500 + alimenty (pewnie tylko od niego, bo poprzedni ojcowie Nw - czyli niewypłacalni) i na wsi śląskiej można świat zawojować. I wino znów poleje sie po płotach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,A sąd nie bierze pod uwagę dobra dziecka? " No i wlasnie dla dobra dziecka sad powierzy dziecko matce, a nie tyranowi. ,,Gdzie ona chce zabrać te dzieci? " A czy to wazne? Jezeli jestes ofiara przemocy to uciekasz donikad , byle daleko... byle daleko od tego piekla...ale to niestety wie tylko ktos , kto przez to przeszedl. Ja ucieklam od meza , psychicznie nie wytrzymalam i nie zastanawialam sie dokad pojde , co dalej...bo to wszystko nie bylo wazne. Wazne bylo jedno...moje dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"moje dziecko..." Twoje? Wystrugalaś je sobie sama butelką po winie? To dlaczego ON płaci alimenty na TWOJE dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Facet przyjął ją do własnego domu z dziećmi obcych facetów. Próbował wychować na przyzwoitych ludzi. Ale miał pecha - bo zrobił jej kolejne 500+. A 3x500=1500 + alimenty (pewnie tylko od niego, bo poprzedni ojcowie Nw - czyli niewypłacalni) i na wsi śląskiej można świat zawojować. I wino znów poleje sie po płotach..." Nie znasz Autorki... Ja 500+ nie mialam. Alimenty 300 zl , ktorych nigdy nie placil. Mam Komornika. Chyba juz ponad 100 tys wisi. Odsetki lepsze niz na lokacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Twoje? Wystrugalaś je sobie sama butelką po winie? To dlaczego ON płaci alimenty na TWOJE dziecko?" Moje. Wyzej napisalam, ze nie placil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w związku z tym bez trudu pozbawiony został praw rodzicielskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jakos Sad mi dziecka nie probowal odbierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwracam honor - faktycznie TWOJE dziecko. I niezła lokata. Ale.., ale... dlaczego komornik ściga go za niepłacenie na TWOJE dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Ale.., ale... dlaczego komornik ściga go za niepłacenie na TWOJE dziecko?" Przecież jasne, ze nie zapłaci, ale trochę mu życie tym Komornikiem uprzykrzam. Kara musi być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kara za to że spotkał ciebie na swojej życiowej drodze? Czyli - lepiej cie omijać szerokim łukiem. Bo można cie przypadkowo wyrochać - i nie wypłacić sie do końca życia. Ty masz chyba na imię fatum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra - przepraszam za używanie trrudnych słów. Chodzi o to że lepiej złamać sobie noge niż mieć z tobą orgazm. ...co tam noge! lepiej sobie urwać głowe niż sie otrzeć o ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie pracuje, to ja płacę za jego kredyt i resztę. On uważa że w tym kraju nie będzie pracował za takie marne grosze. Wam łatwo jest pisać i obrażać mnie, ale chciałam napisać szczerze. On też jest ze wsi i nie chciałam mieszkać u niego. Namówił mnie bo chyba nie miał sie na kim wyzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ty w ogóle piszesz? Nękasz komornikami jakiegoś biedaka za to że nie płaci na TWOJE dziecko? To może wyślij tego komornika do jego sąsiada. Może ten sąsiad ma przypadkiem traktor. To sie go sprzeda i zapłaci na TWOJE dziecko. A jakby nie miał, to może sąsiad z drugiej strony ma kombajn.... p.s. mam nadzieje że ten biedak nie jest przypadkiem moim sąsiadem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze zostalam z gory oceniona. Nie sypialam nigdy z kim popadnie, pierwsze dziecko urodzilam po dlugim zwiazku. Jesli wiedzialabym jaki jest moj "obecny" to nigdy bym do niego nie pojechala. W moim moejscu zamieszkania mam część domu z podworkiem wiec jego mieszkanie jest mi zbedne. Dokladalam mu sie do remontu, wymienial piec i tam tez moje pieniadze byly wkladane. Ale nie zalezy mi na pieniadzach, nie chce od niego nic. Chce spokoj i zeby dziecko mialo ojca. Ale rowniez nie tak zeby mnie gnebil... W ciazy rzucal we mnie ubraniami, nawet nie spojrzal czy nic ciezkiego czy twardego tam nie ma. Ale nie mam dowodów poza zeznaniami dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze dziecko urządziłam po długim związku, wow a drugie i trzecie? Po imprezie? No normalnie sadysta rzucał w ciebie ubraniami, wkurzyłaś go to chłop odreagował machając szmatami a nie podszedł i nie dał w pysk- prawda? No masz rację mógł sprawdzić bo zazwyczaj ubraniami owija się cegły!!! Łatwo z gościa zrobić tyrana jak się chce, nigdy cię nie uderzył no ALE PEWNIE CHCIAŁ więc to się też liczy, żałosne babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładając się do remontu no no, żywiłaś się sama i swoje dzieci? Płaciłaś za wynajem? Mieszkała ślub za darmo, jadłaś za darmo, dzieci też przez x czasu, na ile by ci starczyło to co dolozylaś jak byś mieszkała sama? Na miesiąc, dwa? Wydawalaś wypłatę faceta przez ponad rok, bo to wspólna kasa, dolozylaś dwa tys z 500+ bo to była twoja kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj dokladnie, on do dzis nie pracuje i nie ma swojej kasy, na wszystko daje ja. A ja mam i nie zadne 500+. Nic o mnie nie wiesz a wypisujesz takie bzdury ze glowa mala. Czy ja gdzies napisalam ze nie mam pieniedzy? Boje sie odejsc ze z zemsty zabierze mi to co kocham najbardziej a nie ze nie odchodze bo nie mam za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posty z rana , po szóstej : Ty Kaszpirowski , czy jak? wróżysz przez ekran? Jesteś gosciu żałosny wydawaniem na kogos wyroków. Kobieta pyta o dziecko,że się boi a ty tylko seks i pieniądze a treść w wulgarnym twoim tekście :( Nim coś napiszesz,najpierw przeczytaj dokladnie treść a potem pisz,nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Jestem jego fatum. Za to piekło co mi robił przez rok naszego małżeństwa to Komornik to i tak mała kara dla tyrana. Odpuszczę mu ale najpierw muszę usłyszeć słowo : PRZEPRASZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ci da to nieszczere jego 'przepraszam' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×