Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podobam się jej czy może jednak nie?

Polecane posty

Gość gość

W połowie czerwca przed zakończeniem roku szkolnego zobaczyłem pewną dziewczynę, która mi się spodobała, więc zaprosiłem ją jeszcze tego samego dnia na facebooku i kiedy wszedłem na jej profil okazało się, że mieszka w tym samym internacie co ja i bez chwili zastanowienia zalajkowałem kilka jej zdjęć i podjąłem decyzję, że do niej wieczorem napiszę. Kiedy wszedłem wieczorem na facebooka zobaczyłem, że dostałem od niej wiadomość. Kompletnie się tego niespodziewałem i nie wiedziałem co robić, strasznie mi waliło serce, ale odpisałem jej, rozmowa tak się kleiła, że do tej pory z nią piszę. Najgorsze jest to, że mieszkamy daleko od siebie, a są wakacje i zobaczymy się dopiero we wrześniu. Teraz piszemy codziennie od rana do późnej nocy, dosłownie o wszystkim. Lubimy te same rzeczy, mamy te same zainteresowania i wydaje się, że jest wszystko fajnie. Ostatnio zapytałem się jej czemu Ona pierwsza do mnie napisała i odpowiedziała mi, że wcześniej pytała się koleżanek kim jestem a one zaczęły ją namawiać żeby do mnie napisała i tak też zrobiła. Ona też często się o mnie martwi, ostatnio wymieniała mi plusy, które musi mieć chłopak i wszystkie te plusy mam, lubi też mnie drażnić, jest szczera wobec mnie i pisała, że nigdy by mnie nie okłamała oraz zawsze mi wybacza jak czasami mamy małą spine. Pisaliśmy już nawet o przyszłości, o dzieciach, rodzinie, miejscu zamieszkania, ale nigdy nie napisała, że chciała by być ze mną i że jej się podobam, a ja już jej tyle razy dawałem jasne sygnały, że ona mi się podoba i niewiem czy jak się zobaczymy we wrześniu to na jakimś spacerze wyznać jej miłość czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobasz mi sie bardzo ten usmiech zapamietalam go i to jak chodxziles po korytarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOL Oświadcz się jej od razu o_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×