Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Drzwi zewnętrzne z montażem w Toruniu

Polecane posty

Gość gość

Witajcie potrzebuję dobrej sprawdzonej firmy w której kupię i która zamontuje mi drzwi zewnętrzne w mieszkaniu. Zależy mi na terminie za niedługo wyjeżdżam i muszę mięć to zrobione na czas. Jestem z Torunia także mile widziane firmy z tych okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Poldrzwix! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiii032
Ja zamawiałam ostatnio z Arko Drzwi miałam na czas i to dosłownie. Oprócz tego montażyści wszystko dokładnie po sobie posprzątali nic nie uszkodzili także byłam bardzo zadowolona z tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata45
Słyszałam też że Arko Drzwi ma dobre opinie wśród klientów. Wiem bo kiedyś moja mama wymieniała drzwi i się tym interesowałam żeby ją ktoś nie oszukał bo wiadomo starsza kobieta. Niestety później mama wyjechała do siostry zagranicę i tam została już także nie wymienialiśmy tych drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala7612
A jak jest z montażem drzwi firma robi to sama czy trzeba oddzielnie dopłacać?? Pytam bo ostatnio do mojej siostry też przywieźli drzwi a na miejscu się okazało że oni nie montują bo trzeba dodatkowo dopłacić a z tym Arko drzwi jak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka36
Też mnie to ciekawi, bo będziemy z mężem kupować niedługo drzwi i jakaś dobra firma by się przydała, która od razu zrobi montaż :) i ważne dla mnie jest by też dopasowywali drzwi wejściowe do istniejących już futryn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotisa
Mi drzwi zewnętrzne wymieniali Panowie z tej firmy http://arkodrzwi.pl/ Dopasowali fajnie drzwi wejściowe do juz istniejących futryn i wyszło ładnie. Także koleżanko wyżej to chyba to czego szukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklepy robią różne promocje. Zazwyczaj montaż drzwi jest osobnym wydatkiem. Możesz kupić drzwi z montażem, wtedy płacisz mniejszy o 15 % vat. Ceny montażu to ok 200 zł za wewnętrzne. Demontaż starej ościeżnicy, utylizacja jest doliczana osobno. Przed wybraniem miejsca, zdecyduj się na markę drzwi. Wybrany salon może nie mieć ich w ofercie. W dobrej cenie masz Herse z Erkado występujący w komplecie z ościeżnicą, okuciami. Dysponując większym budżetem zobacz na Cal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×