Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nieuchwytny77

Stereotypy i bzdurne gadanie dojrzałych kobiet...

Polecane posty

Gość Nieuchwytny77

Wielokrotnie odwiedzając to forum mogłem natknąć się na negatywne opinie dojrzałych pań które wypowiadały się o jakimkolwiek stosunku z mężczyzną w wieku 18 lat... Odgórnie uznajecie wszystkich 18-latków jako pryszczatych smarków/niemęskich/niedojrzałych intelektualnie ani psychicznie... Sądzicie że stosunek z takim mógłby trwać 30 sekund "bo by młody nie wytrzymał"... Uważacie, że seks z takim "chłopcem" jest tematem tabu, czymś niewymownie zboczonym. Podchodzicie często do tematu z taką pretensją "a co taki gówniarz mógłby mi zaoferować" i po przeczytaniu wielu z Waszych opinii drogie Panie przestałem wierzyć w romans z osobą starszą od siebie którego chciałbym spróbować (oczywiście nie widzę się w stałym związku z kobietą starszą od siebie mówię ciągle o wspólnym spędzaniu chwil, seksie.. no o romansie sensu stricto). Kończąc mój smutny wywód chciałem zadać pytanie. Dlaczego ja jako 18-latek który zawsze chciał zasmakować seksu z kobietą dużo starszą, która mogłaby wnieść w moje życie seksualne wiele nowości nie chciałaby zaakceptować mojego podarunku jakim jest mój młodzieńczy wigor, zgrabność i ogrooomna wyobraźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×