Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czego ta laska odemnie chce?

Polecane posty

Gość gość

Flirtowalismy sobie. Wyraźnie pokazałem ze mi się podba co jej się podbalo. Tak trwało to dwa miesiące i gdy pokazałem ze chce sie zacząć z nią spotykać to zaczęła mnie olewac****isać żebym nie robił dobie nadziei. Napisałem ze nie będę kolegowac się zna bo to bez sensu i odpowiedziała ok. Kilka dni potem zaczęła znowu pisać jakby nigdy nic i myslalem ze się do mnie przekonała bo sama zaproponowała spotkanie. Ale w międzyczasie poczułam się ze mną rozgrywa i zrezygnowałem. Nie odzywałem się do niej sporo czasu a ona znowu zaczęła pisać i mnie zaczepiac. Rozmawialiśmy po nocach o tym jak smakuje jej szminka albo czy lubie szpilki na jej nogach. Kiedy znowy pokazałem ze jej ufam ona napisała ze nie chciała sie wtedy spotkać na randkę tylko jak z kolegą i żebym nie robił sobie nadziei. Po co ona to robi skoro wie ze nie przyjaźnie się z kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i nie rozumiem jej zachowania. Możliwe, że chce byś o nią zabiegał, a ona będzie Ci odmawiać w nieskończoność. Pewnie dobrze się bawi czyimiś uczuciami... Olej ją, albo przeciwnie - na spotkaniu zacznij ją całować. Możliwe, że jej się podobasz, ale oczekuje żebyś był trochę "badboyem". Tylko takie coś przychodzi mi do głowy ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasno dałem jej do zrozumienia ze nie interesuje mnie kolezenstwo z dziewczyna a ona i tak z czasem zaczela pisać, a teksty o tym czy się spotkamy, może mi pomoc w nauce,czy lubie jej sukienki w których chodzi i czerwone szminki na jej ustach to niewinny flirt i ona myślała ze ja to wiem. Wydaje mi się ze ona szuka rozrywki i jest zła ze się z nią nie umówiłem i chciała się odegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie teksty o tym ze nie chce mi dawać nadzieji a wie ze nie chce się z nią kolegowac a i tak mnie zaczepiała i cieszyła się ze ja podrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koparka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna niezdecydowana, jako kobieta mogę powiedzieć że wkurza mnie takie podejście i uważam, że powinieneś dać sobie z nią spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałabym być z facetem, który uważa, że przyjaźń z kobietą nie jest możliwa. Będziesz kiepskim mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to trwało tydzień dwa to rozumiem ale jeśli znowe się odezwie albo zacznie mnie zaczepiac podczas zajęć albo pisac to będę musiał ostrzej jej przemówić żeby się odczepiła. Czasami wydaje mi się ze może ja zbyt przesadzam ale nie pisze się do kolegi dwuznacznycb tekstów o uczeniu razem anatomii albo że sam musisz się przekonać jakie mam "atuty". Ciężko mi sobie dać z nią spokój bo jest w moim idealnym typie ale chyba będę musiał bo mnie irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce przyjaźni z kobietą bo zakochałem się w przyjaciółce i nie pozwolę żeby to się powtórzyło szczególnie ze ona mi się podoba. To bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zachowa się jeśli znowu się do mnie odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropna osoba, wykorzystuje Cię, żeby podnieść sobie samoocenę i poprawić samopoczucie. Ja bym jej utarła nosa. Jeśli się jeszcze odezwie i zacznie flirtować, to ją gaś - pyta, czy ma ładne szpilki to mówisz, że tak, ale ciut śmiesznie w nich chodzi, powinna poćwiczyć; pouczymy się anatomii - jak trochę wyrzeźbisz mięśnie skarbie :-P itd. Kończ pierwszy rozmowy albo urywaj bez słowa.Jak będzie chciała się spotkać - nie, nie masz czasu, ale niech próbuje w przyszłym tygodniu. Jeśli nie przegniesz z wbijaniem szpilek tak, że się obrazi, to zobaczysz, będzie za Tobą latać, żebyś znowu się nią zachwycał. Ale bądź twardy, bo z takiej dziewczyny nic dobrego już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie chciałabym być z facetem, który uważa, że przyjaźń z kobietą nie jest możliwa. Będziesz kiepskim mężem. Nie każda żona jest oziębła i nie sypia z mężem bo autor miał na myśli tylko przyjaźń i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym poznała takiego faceta co tak stawia sprawę jak ty, a równocześnie czułabym że na niego działam. To bym się nim tak zabawila, że długo by się potem nie pozbieral. Mam nadzieję, że ona tak właśnie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie seksu jej sie chce z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie laske pod latarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego byś się bawiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty dziwnie piszesz fagasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto dziwnie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś niewystarczająco dopieszczona przez swojego faceta ze musisz się lumpie przyjaźnic z innymi facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją z góry na dół i poszukaj fajnej dziewczyny. Tamtej pięknie gul skoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×