Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Widzicie śmieci w UK, dziewczyna napisała jak tam was traktują :D

Polecane posty

Gość gość
gość dziś No niestety, ale lepszego kraju niż UK nie ma i raczej nigdy nie będzie. PL leży conajmniej dziesięciolecia w rozwoju za każdym zachodnim krajem. Mogą to nadrobić za jakieś 30-50 lat ale zachód nie będzie stał w miejscu i czekał na błaznów nadwiślańskich z obrzeży nabrzeży. Różnice są, były i będą. A tobie nie starczy życia żeby żyć godnie jeżeli będziesz czekał na normalną, dostatnią PL. Takiej nigdy tutaj nie było i wątpliwe czy kiedykolwiek będzie. Wystarczy się czegoś nauczyć, pójść na studia, zdobyć zawód itp. w Polsce. Mam wrażenie, że większość wychwalających UK to jakaś hołota po gimnazjum. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy się czegoś nauczyć, pójść na studia, zdobyć zawód itp. w Polsce. Mam wrażenie, że większość wychwalających UK to jakaś hołota po gimnazjum x No dokladnie polski bracie , w kraju im nie wyszło i pieja z zachwytu nad muzulmanskim kalifatem zwanym anglia. A w uk tak zyja imigranci https://www.youtube.com/watch?v=vbCzKtxhdHw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polski bracie" : D nie rozpier!dalaj mnie : D wszyscy dobrze znamy to "braterstwo" i nienawisc miedzy polaczkami. bingol to cwel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze ty nie masz w uk zadnych znajomych i w pl nie miales to twoj problem frędzlu. G. to szmateks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaluje ze mialem znajomych cwelu. G to twoja stara przyglupie matke wyzywasz bueheheh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G to chlopak. Pisalam o moim ukochanym. Kocham Cie UK i G nad zycie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G. to przygłup i cwel. Gnij w uk nieudacznico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ty jesteś przygłupem i cwelem. I niewychowanym chamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem skąd te wszystkie negatywne opinie. Jak jadę rano do pracy to 90% ludzi w pociągu to Polacy i Litwini (dresy, poplamieni farbą, torby z narzędziami) i ruskopodobne babki, Polki też do nich zaliczam, gadające o sprzątaniu domków i obrabiajace tyłki wszystkim których znają. Dobrze, że mi tak nie przyszło. Jak jadę na wakacje to takie babki sprzątają mój pokój, serwują mi jedzenie. Cieszę się, że nie pracuję jako służba bo też chyba byłabym wieczne niezadowolona jak one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOO, ciapek się odezwal. Dawno cię tu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G. to przegryw i nieudacznik na wygnaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bys narzekała jakbyś musiała sprzątać czyjeś brudy za psie pieniądze. Też się cieszę, że nie muszę wykonywać typowej pracy dla emigrantów. Jak widzę miny tych wszystkich sprzątaczek to dziękuję bogu, że życie ułożyło mięśnie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×