Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak przyznać się do kłamstwa?

Polecane posty

Gość gość

Cześć.Chciałam się poradzić co mam zrobić. Oklamywałam chłopaka przez pewien czas ile mam lat i się wydało i bardzo żałuję , ale bałam się , że mnie odrzuci na samym początku.Powiedział mi że mi wybaczy , jeżeli powiem wszystkim jego rodzinie i znajomym ile lat mam na prawdę. Wiem , że najem się wstydu.., ale bardzo mi na nim zależy i chcę to naprawić tylko nie wiem jak się do tego zabrać szczególnie chodzi o rodzinę. Nawalilam wiem , że to okropne , ale nie oczekuje tutaj krytyki tylko pomocy.Głównie jak się do tego zabrać żeby było to jak najdelikatniej jutro mam pierwszą rozmowę raczej jest to moja bliska koleżanka od jego kolegi dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o ile składałas że taka afera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha nie upokarzaj sie dziewczyno niech sam sie tłumaczy przed rodzina i znajomymi co on cipka, języka w gębie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata sobie dodałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O lol haha, ale mi afera. Myślałam że sobie odjęłaś z 7 lat a tu takie jaja. Dwa lata w te czy we wte to ma znaczenie tylko jeśli według prawa nie można Cię wiesz co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głównie on mieszkał na wsi 3 tygodnie temu się przeprowadził do miasta i woli żebym się sama przyznała że on w tym kierunku palcem nie ruszy... bo nie chce stracić znajomych .On tego ukrywać nie chce ,jeżeli mamy być dalej razem to muszę się przyznać i rodzinie i znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuć go w cholerę, młoda jesteś jeszcze (skoro musisz sobie lat dodawać), znajdziesz lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niego nie ma to większego znaczenia , ale na wsi dazony jest szacunkiem i nie chce sobie zepsuć reputacji więc mam się przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata różnicy to dużo jeżeli skłamałam że mam 16 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedo bear :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×