Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak mnie uderzył

Polecane posty

Gość gość

Hej pisze w takiej sprawie. Mój chłopak uderzył mnie po raz kolejny, niestety tym razem (po raz 4 ) uderzył mnie z dzieckiem na rękach. Była przy tym postronna osoba. A zaczelo się od tego że jego siostra oskarżyła mnie o kradzież w moim własnym domu z tym że cały czas byłam z nią. Jego stwierdzenie 'nie umiecie się dogadać to dostalas' . Co ja mam zrobić żeby on się zmienił. Proszę o porady :( darujcie sobie zbędne komentarze proszę :/ ja potrzebuję chyba pomocy bo cały czas się łudzę że on się zmieni. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co on nadal jest twoim chłopakiem a ty workiem treningowym? Nie wierzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej to. Po ślubie to będziesz workiem treningowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on się nie zmieni. Nie czekaj, nie próbuj, nie dawaj szansy. Po co? Chcesz całe życie cierpieć? Masz dziecko, nie pozwól by na to patrzylo. Nie popelniaj tego błędu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno! On się NIE zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za złamas nagraj go i do prokuratory niech go wsadzą . Mnie i matkę też bił ojciec ostatni raz mnie uderzył gdy miałam 17 lat w końcu zrealizowałam swój plan do dnia dzisiejszego jak idzie ulica widzi mnie albo mamę to od razu przechodzi na drugą stronę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zmieni sie. Wiem to po sobie. Moj tez mowil,obiecywal i co? Dalej to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia a ty myślisz że on się zmieni? Ta twoja siostra też jakaś nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana345
Zostaw go jak najszybciej! To nie zdarzyło się raz, bije cię regularnie... W końcu zrobi Ci krzywdę:-) To dziecko co trzymałaś to Wasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona już jest worki em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 06:48 - a jaki to plan? Wsadziłeś go do paki, czy zorganizowałas porządny wprdol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjesz w patologii! Wiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieni sie zmieni, ale tylko w ten sposób ze bedziesz obrywała częściej i za coraz głupsze rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys miała trochę rozumu w głowie to po pierwszym albo drugim uderzeniu zostawilabys go, tym bardziej ze macie dziecko- musisz je chronic. Czwarty raz uderzył a Ty myślisz ze on nagle się zmieni? No chyba na gorsze- coraz częściej będzie bil skoro sobie na to pozwalasz. Nie bądź naiwna i zostaw go póki nie wyladowalas przez niego w szpitalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I takiemu urodziłas dziecko? Poczekaj, az jemu tez wpier..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj byly jak nie chcial mnie uderzyc to "tylko" rzucal mnie na lozko albo sam sie bil. Pewnie po slubie byloby tak, ze juz nie bilby siebie a mnie. Od takich osob sie spie.... gdzie tylko mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja mam zrobić żeby on się zmienił. Proszę o porady. Xxx Iść na policję i go zgłosić do prokuratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie można zrobić, bo on się nie zmieni, cham pozostanie chamem. Można tylko odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od razu cham.... może sobie zasłużyła :-p chłop się wkurzył i przyp*******ił :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×