Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostawilam go ! Zostawilam !!

Polecane posty

Gość gość

Po 5 latach zostawilam dupka I to dolownie. Mialam dosc jego ponizania,upokarzania mnie,gardzenia mna bo jestem biedna bo gorsza bo nie mam pracy. Wiecie czlowiek czekal jak glupi jak tamten siedzial za granica,nie dostawalam ani grosza,mimo to czekalam. Teraz znowu wyjezdza I co ? Totalne olewanie .. tylko picie kumple a mi wypomina kazda zlotowke.. Mialam.dosc . Czuje sie wrakiem czlowieka ale mam nadzieje ze z tego wyjde. A jego nie chce znac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądra dziewczyna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale jak siedziałaś na tyłku czekając na jalmuzne od niego to nie dziwi mnie że cię zaczął poniżać z tego powodu, bo co to za sępienie ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W chwili obecnej jestem ciezko chora I uwierz mi mam zakaz pojscia do pracy od lekarza. Nawet nie wyobrazasz sobie jak mi jest ciezko. O sytuacji rodzinnej pisac nie chce.. Nie mam nic naprawde. Ani zdrowia ani pieniedzy nic. Ale musialam odejsc .musialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiesz ile bym dala zeby moc znowu pojsc do pracy. Nawet sobie tego nie wyobrazasz. Wyc mi sie chce bo wiesz ze zostalam z niczym. Zawsze mi na jakies leki tam dal ale ile bylo gadania... Mialam z nim byc tylko dlatego ze raz na jakis czas rzuci mi 50 zl ? A on bedzie bawil sie w najlepsze z kumplami I podrywal panienki .? I co I to niby ja jestem ta zla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba bylo zrobic to już dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia na nowej drodze życia. Jakbyś chciała pogadać to mów . gratuluje odwagi i podjecia decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×