Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja dziewczyna ma dziecko z Arabami.

Polecane posty

Gość gość

Poznałem ją w marcu , jak pojechałem do Niemiec na szparagi . Od razu w pierwszym tygodniu i zaczęliśmy się spotykać i ze sobą sypiać.Ona tu mieszka już 12 lat , wyjechała z matką jako dziecko. Mieszka teraz u starszej Niemki, wynajmuje u niej w domu pokój z kuchnią i łazienką z oddzielnym wejściem.Tam właśnie u niej sypialiśmy.W piątek powiedziała mi , że jest ze mną w ciąży. 3 miesiąc , więc wynika z tego , że gdzieś na początku kwietnia zatraciliśmy się w seksie i tak wyszło. Ona ma 20 lat .W piątek właśnie wyznała mi , że ma 2 letniego syna z Arabami , który mieszka z jej matką i facetem matki w miasteczku 50 km od nas.Właśnie z Arabami a nie konkretnie z jakimś, bo spotykała się z trzema i z trzema uprawiała seks i to pojedynczo z każdym i kilka razy ona jedna a ich trzech .Jak zaszła z nimi w ciążę, to się zmyli i nawet badań DNA nie miała z czym porównać , mimo że szukano ich po całych Niemczech. Teraz na tydzień przyjechałem do Polski i wracam tam do innej pracy .Nie wiem , co mam robić, czy wiązać się z nią . Mieszkać z nią i z naszym dzieckiem, brać ślub czy jak? Zostać potem w Niemczech czy namawiać ją na życie w Polsce? Jesteśmy młodzi , ona ma 20 a ja 29. I czy bedę mógł jej ufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci taka brudaska? znajdz sobie normalna a nie kretynke ktora w wieku 17 lat sypia z arabami. takie nigdy nie maja do siebie szacunku. lepiej zrob testy na hiv i hpv i w razie "wu" mozesz ją pozwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona mówi , że była głupia , ale teraz inaczej patrzy na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×