Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zapraszanie gości i odwiedziny

Polecane posty

Gość gość

Mamy znajomych i kuzynów którzy zapraszają nas raz na kilka lat. Przy przypadkowych spotkaniach zawsze wspominają, że fajnie by się było spotkać ale z ich strony zaproszenia brak. Ponieważ my ich lubmy i jesteśmy towarzyscy to ich zapraszamy do nas. Jak ich zaprosimy to przyjadą i jest ok, ale zastanawiam się czy też znacie podobne przypadki i co myślicie na ten temat? Nie wiem co jest powodem braku rewanżu, wiadomo, że jak się zaprasza gości to zawsze jest trochę pracy w domu i że wygodniej jest pojechać do kogoś, ale bez przesady, w ten sposób myśląc, każdy będzie sam siedział w domu. Zaznaczę jeszcze ze wszyscy mamy dzieci, pracę i nikt nie ma sytuacji że np nie zaprasza bo ich nie stać. Odległość też nie gra roli bo wszyscy mieszkamy dosyć blisko i odległość nie jest problemem. Bardzo mnie to zaczyna denerwować, bo wiadomo, żeby mieć kontakt to trzeba się spotykać a wychodzi na to że tylko my zapraszamy a druga strona nie czuje się zobowiązana do rewanżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo moze nie chca was u siebie? nie pomyslalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyślałam. tylko po co w takim razie przyjmują zaproszenia do nas? czyli co, my im odpowiadamy i jesteśmy ok tylko jak się spotykamy u nas, ale u nich to już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjezdzaja do WAS bo tak jest wygodniej i przede wszystkim taniej. Nie trzeba nic przygotowywac, pozniej sprzatac. Przyjada, pogoszcza sie, podziekuja i pojada. tak na prawde to nie zalezy im na kontakcie, gadaja ze fajnie bylo by sie spotkac ale to jest tylko bla-bla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli się lubicie to czy to wazne kto do kogo przychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubicie się ale oni są bardziej interesowni i wygodni, lubią wykorzystywać innych. Na dłuższą metę to nie wypali. Zaraz zechcą więcej np. kasę pożyczyć albo auto jeśli macie lepsze na wczasy. Przerabialam to i nie warto, oni was nie szanują. Do was się pchają a was nie zapraszają to jest chamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mam takich znajomych,potrafili siedzieć w sobotę od 12 w do 22 i w ndz to samo... przychodzili w porze obiadu bez zaproszenia i upomina li się o jedzenie. Zaczęłam uciekać z domu w weekendy. .tak wiem ci....pa ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli za kimś średnio przepadam a chce mi postawić browara to czemu nie, wypije i spadam. Nie oznacza to że ja zaproszę jego, ja ide na browara a nie by się z nim spotkać, jego toleruje. To samo oni przyjeżdżają na imprezke i obiad a was tolerują, jak sami sobie obiad robią to po co jesteście im potrzebni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli za kimś średnio przepadam a chce mi postawić browara to czemu nie, wypije i spadam. Nie oznacza to że ja zaproszę jego, ja ide na browara a nie by się z nim spotkać, jego toleruje. To samo oni przyjeżdżają na imprezke i obiad a was tolerują, jak sami sobie obiad robią to po co jesteście im potrzebni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×