Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mlodziutki95

Czy starsze Panie lubią młodszych?

Polecane posty

Hej, mam takie pytanko. Bo strasznie kręcą mnie starsze Panie, mianowicie 40-60lat. Ja mam 22 lata. Powiedźcie mi, czy jest jakaś szansa, aby uwieść taką? Kiedy myślę o tym, że miałbym przejść do flirtu z Panią, o tyle lat starszą, od razu robię się strasznie nieśmiały. Ale mimo tego, czuję do nich ogromny pociąg. Proszę, doradźcie co robić. Proszę traktować ten wpis poważnie, bo naprawdę mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do p********* i kopniecia w d**e tak _:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 43 lata i 7 lat młodszego kochanka chce to skończyć tyle że ciągle myślę od jutra koniec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś niespełnione, nier****ne nauczycielki mają takie ambicje, bo normalnie to kobieta potrzebuje do łóżka doświadczonego kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody też może być doświadczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wyżej, co się rumieni jak słowo zamieni? Daruj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodsi sa najlepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy mają widać w genach wiedzę, jak postępować z kobietą. A że z racji młodego wieku mają też duży potencjał, to może być z tego mnóstwo wrażeń dla obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ciekawi, czy pedofil jest określeniem dla obu płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może, pewnie masz doświadczenie. Ja nie mam potrzeby sprawdzać umiejętności szczeniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 letni chlopczyku co ty mozesz wiedziec o sexie??? przeciez ty nie mozesz sie rownac z doswiadczonym mezczyza!!! NIE BADZ SMIESZNY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary juz nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i to dłużej i częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodzi sa piekni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwudziestolatek może opróżniać jaja kilka razy dziennie i wciąż będzie mu stawał jak za pierwszym razem. Doświadczony facet po 40ce bez wspomagania farmaceutycznego z trudem będzie w stanie mieć wytrysk więcej niż 2 razy na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak.mlody moze czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubią, tyle tylko że starsze kobiety wstydzą się młodych mężczyzn, wstydzą się swoich ciał, bo kobiety na punkcie wyglądu mają totalnego świra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj a znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze mna chca sie umawiac mlodsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodzi maja piekne ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy żadna starsza Pani nie posiada tutaj konta? Sami goście się wypowiadają. :( Nawiasem mówiąc, jestem ze Śląska, jakby jakaś Pani była chętna. Apropo doświadczenia itd., czy to jest taki wielki problem, przecież wszystkiego można się nauczyć, a z doświadczoną partnerką, o wiele szybciej. Zresztą, w naszej naturze już to leży, że uprawiamy seks, dlatego nie rozumiem do końca, skąd w Was taka niechęć. Wy także od razu nie byłyście boginiami w łóżku, a pewnie też was kręciło, żeby starszy Was zerżnął. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny 29 Śląsk
Witam!!! Przeczytaj do końca warto. Jestem fajnym facetem mobilny miły, jak najbardziej jestem realny a higiena to priorytet. Mogę sie spotkać praktycznie codziennie. Podaj nr to zadzwonię i uzgodnimy coś więcej. Uwielbiam seks w roznych pozycjach i w rozne dziurki. Mam 180cm zielone oczy sylwetka normalna 82kg. MASAŻ Mogę cie równie wymasować, masuje w bieliźnie spodniach lub nago, masuje rękami nagim ciałem, podczas masażu możesz mnie dotykać w każdą część ciała. Kazda kobieta potrzebuje przyjemności i relaksu, czy nie było by ci przyjemnie zrelaksować się po całym ciężkim dniu pracy w towarzystwie młodego dobrze zbudowanego ale nie umięśnionego masażysty który oferuje ci masaż standardowy lub erotyczny podczas którego możesz mnie dotykać w kazda część mojego ciała a ja również wymasuje kazda część twojego ciała nie omijają okolic intymnych jezeli ze chcesz masaż erotyczny. Mój e-mail jaiwy@op.pl Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny 29 Śląsk dziś - znajdź sobie kobietę do związku. Co Ty męska dz..ka jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×