Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Prowadzenie ciąży w Gdańsku

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś prowadził ciążę w Medicover Gdańsk ? Czy to normalne że nie ma możliwości wybrania lekarza prowadzącego bo co miesiąc jest wizyta u innego a jak się uda umówić wizytę , są one często odwoływane i dostaje się SMS wizyta odwołana prosimy o szukanie nowego terminu lub kontakt z infolinia ? Jakie macie doświadczenia z tą placówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Nie, to nie jest normalne i szczerze nie wyobraża sobie chodzenie cały czas do kogoś innego. Mi całą ciążę od A do Z prowadził dr Dawicki i zawsze rzetelnie podchodził do sprawy. Uciekaj od nich i najdź kogoś poważnego.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja kiedyś miałam pakiet Medicover i była bardzo niezadowolona z obsługi. Wiele znajomych prowadziło tam ciążę i bardzo były rozczarowane. 

Swoją ciąża prowadzę na NFZ i jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Moją ciążę prowadził doktor Dawicki ze Starogardu Gdańskiego. Uważnie słucha, tłumaczy i rozmawia. Zlecił wszystkie badania i pomagał mi poradzić sobie ze stresem. Zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja mialam w Medicover w Poznaniu i strasznie trudno bylo sie umowic z lekarzem prowadzacym, tez wysylali do roznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku moją pierwszą ciążę prowadził dr z Invicty. Mam mega pozytywne wrażenia! Mogę wszystkim polecić placówkę. Widać poziom oraz wiedzę zespołu. Każdy krok leczenia był uzasadniony i bazował się na kompleksowych badaniach. Nie czułam się oszukana, jak to często bywa w niektórych gabinetach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×