Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majkax321

Zmiana i wypowiedzenie praktyk

Polecane posty

Witam. Mam 18 lat i chodzę do szkoły zawodowej. Sytuacja wygląda tak ,że moim szefostwem jest małżeństwo ,które zawsze do kogoś ma jakiś problem. Chyba nigdy nie było między nimi a praktykantami czy pracownikami dobrze. Ciągle się o coś wyżywają. Praktyki odbywam w kiosku ,w którym siedzę sama bo wszyscy się od nich zwalniają przez oskarżanie o kradzieże i złe traktowanie. Sama się sobie dziwię ,że wytrzymałam z nimi aż 2 lata. I tu jest problem bo został mi jeszcze rok praktyk do odbycia. Nie zawsze jestem na kiosku bo czasami każą mi przychodzi do swojej restauracji którą też mają żebym tam pracowała jako kelnerka i sprzątaczka. Dodam też ,że nie posiadam książeczki sanepidowskiej. Szefowa każdemu praktykantowi który odchodzi każde płacić 200 zł za badania na których nie byliśmy bo ona załatwia wszystko na lewo. Staram się jak mogę,przychodzę do restauracji na weekendy czasami do pracy ,ale oni po tym nie dają ani wolnego ani nie płacą. Za plecami gadają na mnie a jak spotykamy się w cztery oczy to się łaskawie uśmiechają. Nie wspomnę tu o tym ,że wiele razy płakałam w miejscu pracy ,bo szef się na mnie darł o byle głupotę ,żeby się tylko na kimś wyżyć bo miał zły dzień. Szefowa robi to samo. Szuka tylko pretekstu ,żeby sie wyżywać. Nie wiem co mam robić. strasznie się boję. Zapewne dostane od nich dyscyplinarke a co potem? jakie papiery pisać? Złożyć? Kazda pomoc mi się przyda. Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robisz praktyki dwa lata? nie lepiej znależć normalną prace, za którą będą Ci płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×