Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieluszki Dada opinie

Polecane posty

Gość gość

Drogie mamy proszę o opinię pieluszek Dada rozmiar 4(fioletowe). Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre sa, używamy na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam! Używam i super się sprawdzają, a po co przepłacać? Wydatków i tak jest multum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię ich, straszne wory się z nich robią i pampers dynda między nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyndaja to Ci jaja Twojego malego syna!!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy cały czas i nie narzekamy. Nie przeciekają. A jeszcze co chwila są promocje na nie:) tylko już mnie trochę wzorek nudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nasz okropne odparzenia po nich. doslownie ogien na pupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywalam i sa spoko, teraz przeszlam na toujours z lidla i tez sa spoko, jak jedne nie podpasują to niech pani spróbuje drugich, cena podobna i jakość tez, a odparzenia to kwestia indywidualna, każde dziecko moze inaczej zareagować, moje np nie toleruje orginalnych pampersów zielonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko oryginalne pampersy. Dady są grube, mega ciężkie jak dziecko nasika. Chyba wszystkie pieluszki przetestowałam i najlepsze sa oryginalne pampersy. Wcale nie wychodzą wiele drożej a komfort dziecka jest dla mnie najważniejszy. Przy dadach i innych byly odparzenia, mokra skóra, przy pampersach sucho i zero odparzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat używamy tych pieluszek i wszystko jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa ok. Nierozumiem ludzi co wydaja na pampersy 50zl za paczke skoro te sa polowe tansze. Przeciez i tak one laduja w koszu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku używaliśmy oryginalnych Pampersów,ale raz trafiliśmy na promocję Dady i już przy nich zostaliśmy. Według mnie lepsze są te extra Soft z postaciami z Lonny tunse. Premium przy pełnej pieluszce strasznie wiszą między nóżkami chociaż zmieniamy często pampersa. Kup,przestestuj i sama się przekonasz Ci pasują Twojemu Szkrabowi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wszystkim mamom za opinie i za wspaniałe zignorowanie jakiegoś debila- przepraszam ale inaczej nie da się nazwać wpisu osoby która obraża malutkiego chłopca pisząc o odparzenia bardzo chamsko. Mam jednak jeszcze jedno zapytanie. Używamy codziennie pampersów oryginalnych ale chciałam spróbować właśnie od wcześniej wspominanej dary, martwi mnie tylko fakt że one są jakieś takie twarde sztywne. Czy to nie przeszkadza dziecku? A do kwestii mokrej pupy jak się ściągnie oryginalnego pampersa zaraz po siusiu i nie ma czasu na wchonieniecie wilgoci to skóra dziecka też będzie mokra czy wilgotna. Co do ciężaru to argument chyba nie trafiony każdy zasiuskany pampers swoje waży bez względu na markę produktu. To takie moje spostrzeżenia. Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waży waży ale Pampers oryginalny tak jest skonstruowany na wysokości brzuszka gdzie są zapięcia, że dobrze ten ciężar trzyma, u nas jak były dady, to po zmoczeniu robiła sie w wielka klucha, pielucha opadała pod ciężarem bo on zwyczajnie przy poruszaniu się rozciaga. Teraz używam pieluch z Tesco, są super, ładnie pachna, są cienkie i nie robi się taka "bomba". Ogólnie to tych tańszych używam po domu, jak gdzieś wychodzimy to mam zielone oryginalne pampersy, bo co jak co ale dłużej trzymają bo wilgosc rozprowadza się po nich równomiernie. W dadach siusiu gromadzi się w jednym miejscu, dlatego robi się taka klucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam dady 3 i ogólnie jestem zadowolna. Są miękkie i maja elastyczne boczki czego o toujours z lidla powiedziec nie mozna. Kupilam lidlowskie dla sprobowania, ale niestety sa sztywne, te falbanki szorstkie i malo elastyczne boki. Z dadami mam tylko taki problem, ze czesto nad ranem kupka jest na plecach. I juz mnie to denerwuje. Teraz kupilam pampers zielone i zobaczymy jak sie sprawdza. Poki co dla mnie rewelacja, są mięciutkie i elastyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge tylko kupic pampersy. Na innych sa odparzenia. Moze nie chlona tak jak pampersy. Z reszta np dada to taki kluch sie sztywny robi, a innych juz nie pamietam. Nie probowalam tylko tych babydream z rossmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mojego syna orginalne pampersy odparły:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane mamy jak jest widoczna i faktyczną różnica pomiędzy Dada premium a Dada premium extra soft. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dady to po prostu tanie pieluchy. Rzeczywiście jakościowo są dużo gorsze od Pampersów. To mniej więcej poziom pieluch tych z Lidla. Inna kwestia to uczulenia jakie mają dzieci. Tu nigdy nie wiadomo, które pieluchy spasują dlatego kupuje się na początek małe paczki, żeby sprawdzić czy pielucha będzie ok. Jak nie to trzeba kupić inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Pierwsza rzecz, która się rzuca w oczy w przypadku tych pieluch to CENA. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od urodzenia uzywamy fioletowych dada. Dostalismy 1 opakowanie pampers w prezencie i nawet wszystkich nie uzylismy bo pupa robila sie czerwona. Dada sa najlepsze <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irma

Oj dziewczyny, co ja przeszłam, żeby znaleźć te odpowiednie dla mojego synka pieluszki. Jak nie odparzały, to uczulały, to przeciekały albo były po prostu drogie. W końcu trafiłam na Huggies i one okazały się strzałem w dziesiątkę. Staram się polować na promocje, teraz udało mi się kupić je w rewelacyjnej cenie w Carrefourze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×