Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czym i jak często karmicie swoje koty?

Polecane posty

Gość gość

1 karma sucha 2 karma mokra 3 jedzenie domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. karma sucha jest na stałe w miseczkach 2. karma mokra bardzo sporadycznie, zamiast niej - surowe mięso pokrojone w kostkę - mniej więcej dwa razy w tygodniu 3. jedzenia domowego nie jedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
surowe mięso a nie boisz się toskoplazmozy? ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sucha karma + woda cały czas w misce. Mokra karma w lodówce. Jak ma ochotę to się upomina. Jeśli na obiad mam mięso to dostaje surowy schab/swoją porcję mielonego ( też surowe )/ kurczaka. W piątek ryba ( uwielbia surową mirunę ). Kot ma już ponad 10 lat i bardzo dobrze się trzyma. Mleko dostaje raz na ruski rok. Lubi ciasto ptysiowe, ale to jak z mlekiem. Podobno lepiej nie trzymać kota tylko na jedzeniu z puszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
surowe mięso właśnie podawałabym swojemu, ale boję się toksoplazmozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karma sucha jest zawsze na miejscu by miał i czyscił sobie dzieki niej zęby, często daje mu kawałki mięsa świeżego jak robie kotlety z piersi czy schabowe czy bigos jest przeszczęśliwy wtedy, daję surowa watróbkę uwielbia a puszki je ale tylko te dla kota z biedronki inne mu nie podchodzą:)daje jescze kaszankę lub zupę jarzynowa czy pomidorową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze mieso z kurczaka gotowanego jak zostaje czy pieczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wyglada u Was taki typowy dzień karmienia, jak często i co podajecie konkretnie? Np.sniadanie to, obiad to, kolacja to itp. I jakiego żwirku uzywacie? Przepraszam, że tak wypytuje, ale to moj pierwszy kot. No i jak to jest u Was z wchodzeniem kota na stół i inne mniej dozwolone miejsca wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Karma z Bozity - bardzo dobra, skład pewny, sprawdzona i często polecana. Ja na gotowanie psu nie mam czasu, stawiam jednak na zdrowe, pewne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraPodol

Też zastanawiam się na karma Bozity dla mojego kocura, tylko którą wybrać? Jaką polecacie dla kota po zabiegu, są jakieś takie z delikatniejszym składem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka

ja zawsze przestrzegam zaleceń na opakowaniu. na karmie z bozity która podaje jest to dokaldnie opisane i tak tez podaje karme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mattyyylda

My mamy swoje godziny karmienia, pilnujemy się ustalonych pór dnia i jest ok, kociak nie ma problemu z wypróżnianiem itp. sierść ma gładką, jest zawsze pełen energii i chęci do zabawy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkaaa
Dnia 12.08.2019 o 15:47, Gość Mattyyylda napisał:

My mamy swoje godziny karmienia, pilnujemy się ustalonych pór dnia i jest ok, kociak nie ma problemu z wypróżnianiem itp. sierść ma gładką, jest zawsze pełen energii i chęci do zabawy:))

A jaka karma go karmicie ze ma taka sierść lśniąca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domino

Moja kotka najbardziej lubi wątróbkę kurzą, szproki z puszki, śledzie z beczki, i schabowego. W małych ilościach, raz na tydzień, a tak sucha karmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Ja karmie dwa razy dziennie bozita . Bardzo lubo ta z łososiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie

wcale nie widać, że ten temat to spam 😄😄😄

żenada, powinni cię z roboty wywalić bez płacenia kuuurwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

różnie, ale na pewno jej ulubionym daniem jest mokra karma z Bozity... ja nie wiem, jak można aż tak coś lubić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

sucha, mokra karma, trochę domowego jedzonka, jakiś ryż, szyneczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka
21 godzin temu, Gość gość napisał:

sucha, mokra karma, trochę domowego jedzonka, jakiś ryż, szyneczka...

A jaka karmę używacie ? Zastanawiam się nad bozita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaolkka

Nasz kot zjada trzy razy dziennie, ma swoją ulubiona karmę. Właśnie zdecydowaliśmy się na bozitę głównie ze względu na świetny skład, nie ma tego dużo, a to świadczy tylko o tym, że to karmy najlepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollalodzi

Nasz kot zjada trzy razy dziennie, ma swoją ulubiona karmę. Właśnie zdecydowaliśmy się na bozitę głównie ze względu na świetny skład, nie ma tego dużo, a to świadczy tylko o tym, że to karmy najlepszej jakości.

Ok, Bozita - ale nie widziałam jej w żadnym zoologicznym w mojej okolicy! I jaką wybrać dla karmę dla młodego kota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżołwi

mój kot dostaje sucha i mokra karme od bozity, stosuje się do zaleceń które sa na opakowaniu zazwyczaj, ale robie czasem od niech odstępstwo. producent tworząc karme najlepiej wie jak często i jakie porcje sa wskazane dla kociaka na jakim etapie rozwoju, w końcu się w tym specjalizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecylia
21 godzin temu, Gość dżołwi napisał:

mój kot dostaje sucha i mokra karme od bozity, stosuje się do zaleceń które sa na opakowaniu zazwyczaj, ale robie czasem od niech odstępstwo. producent tworząc karme najlepiej wie jak często i jakie porcje sa wskazane dla kociaka na jakim etapie rozwoju, w końcu się w tym specjalizuje.

To ja nawet o tym nie wiedziałam . Nigdy tego nie czytałam. Dzięki za info 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka

Moj je tylko bozite nic innego mu się smakuje. Ważne ze karma ma dobry skład bo jakby wolał marketowki to nie wiem co bym zrobiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2017 o 19:58, Gość gość napisał:

Sucha karma + woda cały czas w misce. Mokra karma w lodówce. Jak ma ochotę to się upomina. Jeśli na obiad mam mięso to dostaje surowy schab/swoją porcję mielonego ( też surowe 

mniej więcej w ten sposób. kotka ma 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd;d;

Kotom nie wolno podawac surowego miesa wieprzowego!! Ja kupuje kotu dobrej jakosci karmy ze sklepu zooplus przez neta;

w marketach sa badziewne karmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd;d;

Bozita nalezy co najwyzej do karm sredniej jakosci, prosze tu poczytac; Ja na ten temat wiem sporo, bo mam juz trzeciego kota w zyciu

https://kicikot.com/pl/lista-karm-dla-kotow-karmy-mokre-ktore-warto-znac/

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
1 minutę temu, Gość dd;d; napisał:

Bozita nalezy co najwyzej do karm sredniej jakosci, prosze tu poczytac; Ja na ten temat wiem sporo, bo mam juz trzeciego kota w zyciu

https://kicikot.com/pl/lista-karm-dla-kotow-karmy-mokre-ktore-warto-znac/

 

 

ja mojego mrzuczusia karmię mlekiem z piersi i karmą perle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i,;;;;;llozos
Dnia 22.08.2019 o 23:08, Gość Domino napisał:

Moja kotka najbardziej lubi wątróbkę kurzą, szproki z puszki, śledzie z beczki, i schabowego. W małych ilościach, raz na tydzień, a tak sucha karmę.

matko - szprotki z puszki??? Tam jest mnostwo soli! Schabowy ejsli jzu to gotowany, a sledzie odpadaja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×