Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Co Brytyjczycy NAPRAWDĘ myślą o Polakach?

Polecane posty

Gość gość
Aha czyli poprostu bronisz brytyjskiego "systemu nauczania " bo poprostu sama go zaliczylas :D nie mam pytań xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i prawdopodobnie mam lepsze wykształcenie od ciebie bo właśnie poszłam na jeden z najlepszych uniwersytetów :) ale "Pan Miecio" który robił key skills w college'u żeby pracować na pakowaniu jedzenia powiedział, że szkoły mają niski poziom i na 100% tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak tak , bardzo się cieszę ze masz takie wspaniałe wykształcenie :D widocznie musisz odczuwać na tym punkcie kompleks skoro musisz aż tak się z tym afiszowac :) nie sądzę żeby ludzie po Oxfordzie siedzieli na kafeterii xddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest dokładnie odwrotnie - jestem niesamowicie dumna z mojego wykształcenia bo jakos tych genialnych słowian wcale tak dużo na tych uniwerkach nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak , a później sen się urwał , ah ci kafeteryjni fantasci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to skoro o kompleksach mowa - jakie ty masz skoro w coś tak normalnego jak ukończenie studiów nie wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę z tobą dyskutować na ten temat , powiem tylko ze jestem po kierunku ścisłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ oczywiście, że nie będziesz , w końcu zakładając, że jesteś na polskim uniwerku to on na 100% nie jest w setce najlepszych na świecie, nawet gdybyś studiowała astrofizykę i na tej uwadze również podziękuję za tą...ciekawą rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc dziecko , może się kiedyś nauczysz pokory chociaż wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dobra na to jestem (i za stara) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok pracy w PL to dzis rok pracy w uk. Dzieki beatce pensje rosna a zycie trzykrotnie tansze niz w uk. I 500+ jakiego angole nie maja. 96% osrusów w uk nie ma niczego oprócz pokoiku po latach pracy i intensywnego oszczędzania. To juz nie my polacy musimy przyjeżdżac do waszych obszczanych, angielskich flatów tylko wy obszczymury gnijecie w uk żeby zarobić kilka £. Ale to się wam już kończy, ceny wam rosna i podwyzki sie skonczyly. 50 hindusów na wasze miejsce w uk. May zrobi z wami porządek i usadzi was na właściwym miejscu czyli w PL. Buahaha! PL zawsze górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beatka to syf. Niech placi ze swojego na 500+ i inne wymysly dla nieudacznikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki 500 + demografia poprawi się choć trochę i będzie miał kto pracować na twoją emeryturę głupi madralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkkkkkkk
kupakupakupakupakupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,A co cie obchodzi opinia takich prymitywow jak Brytyjczycy ? Miałam styczność z brytyjczykami i Niemcami... i niemcy choć są zimni i sztywni maja dużo więcej oleju w głowie od tepych mieszkańców uk, Brytyjczycy są głupi jak but i mają zdeformowane gęby do poziomu maks , oni bogactwa się dorobili na kradziezach w koloniach a nie jak niemcy przemysłem samochodowym i wieloma firmami"

- Niemcy nie są zimni i sztywni, tylko po prostu bardziej normalni i mniej wylewni. Zgodzę się, że spora część Brytyjczyków jest po prostu głupia, ale to samo (o ile nie bardziej) można stwierdzić o Niemcach czy każdym innym narodzie.

,,Brytole podobne jak Niemcy nienawidza ludzi z bylego bloku komunistycznego. Kojarza nas z komunistami. Przeciez Angol bardzo toba ale wprost ci tego nie powie (sa wyjatki). W UK zawsze bedziemy postrzegani jako obywatele 2giej kategorii ale Mimi wszystkich I tak jest 100x lepiej mix w Polsce."

- I się nie dziwię, bo były blok sowiecki to specyficzna i dość wulgarna mentalność, a sam fakt, że Anglicy czasem są bezpośredni jak dla mnie jest wadą, a nie zaletą.
A lepiej jest pod jakim względem?
Pod względem ich hipokryzji i kreowania się na niewiadomo jak tolerancyjnych, którzy za plecami nami gardzą, mimo że nie znają naszego kraju?
Za zamachy? Za kibolstwo i ogólną degrengoladę moralną? A może jak to typowy Polak-sprzedawczyk napiszesz, że za funty? 

,,to kraj mimo wszystko kapitlistyczny - nie ważne skąd jesteś, ważne ile zarabiasz :P"

- Azji Wschodniej i tak nie przebiją. Zresztą nie uważam tego za zaletę.

,,Tak i po tych " najlepszych uczelniach " brytyjscy lekarze przepisuja na wszystko paracetamol"

- I bardzo dobrze, że nie przepisują tysiąca chemii na byle kichnięcie jak to ma miejsce w Polsce. Tylko w Polsce takie fanaberie zatroskanych mamusiek. 

,,A najwyższe IQ w eurpie maja Polacy Niemcy Holendrzy Włosi i Finowie ... Anglicy sa gdzieś pod szarym końcem"

Nie rozśmieszaj mnie. 😄
Zwłaszcza z tymi Niemcami, Włochami i... Holendrami xD.
 

Reszty tego spamu aż żal nawet komentować, bo jak to na polskich forach bywa - wyzywanie, kłótnie, jakieś insynuacje. Co Was to obchodzi kto gdzie się kształcił i co robi? W czym Wam to pomoże?

Edytowano przez BlueMoon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×