Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieszczęśliwi ludzie w mauzenstwach

Polecane posty

Gość gość

Czy są tu takie osoby które tkwią w związku a czuja ze ten związek dawno się skończył ? Uczucie wypaliło się wygasło... po jakim czasie zaczęły się psuć wasze relacje z partnerami ? Czy zaczęliście jakoś ratować ? I dlaczego dalej tkwicie w takich związkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytanie zasadnicze brzmi - dlaczego, żyjąc w Polsce pewnie od urodzenia, nie potrafisz pisać po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszłam za mąż w lutym tego roku. Mój mąż był zawsze pracovholikiem kochał prace nade wszystko. Ten fakt się nie zmienił tylko od pewnego czasu pracuje dzień w dzień. Przychodzi do domu tylko spać. Wstaje zje wypije kawę. Chwilkę pogadamy o czyms i wykompie się i leci do pracy. Od tyg mu tłumacze ze tak dłużej nie wytrzymam (ostatni sex był z dwa miesiące temu ? ) ale on nic z tym nie robi. Ciagle słyszę tylko budujemy się, za miesiąc lecimy do hiszpani na wakacje wiec teraz musi dużo pracować żebyśmy mieli kase na wszystko. Dzis rano mu powiedziałam ze chce rozwodu. A on ze co by nie zrobił to nigdy mi nie dogodzi zawsze jest coś nie tak i ze skoro tego chce to on szanuje moja decyzje. Poszedł spać, wstał wypił kawę zjadł obiad i poleciał na nocna zmianę do pracy. Co mam o tym wszystkim sadzić? Dodam ze jestem pewna ze mnie nie zdradza. Już to sprawdziłam miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze z telefonu, słownik poprawia. Ps. Pytanie do ciebie Ewo skoro żyjesz w Polsce zapewne od urodzenia dlaczego nie umiesz czytać ze zrozumieniem. I jeszcze jedno ? Nie odpowiada się pytaniem na pytanie. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:23 nie zdziwię się jak kogoś ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×