Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Program rekomendacyjny z ubezpieczeniami godny polecenia

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, Od paru miesięcy uczestniczę w programie rekomendacyjnym bezpośrednio związanym z ubezpieczeniami od firmy PHU Zgoda i muszę Wam powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z tego programu. Na początku miałem obawy jednak rozwiały się one po pierwszym miesięcy. Bardzo dobry kontakt z firmą i chęć ciągłego rozwijania programu powoduje, że wróżę im dobre rokowania na najbliższy czas. Osoby zainteresowane programem zachęcam do odwiedzenia ich strony PHUZgoda.pl Zachęcam osoby zainteresowane tematem do rejestrowania się i czerpania zysków z programu. Jeżeli ktoś ma chęci to jest wstanie na prawdę dobre pieniądze zarabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A warunki współpracy jak wyglądają, umowa, wynagrodzenie, itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o warunki to zachęcam do wizyty na ich stronie bądź do kontaktowania się z firmą. Umowa również wydaje mi się, że jest to kwestia indywidualna natomiast jeżeli chodzi o wynagrodzenie to już zależy od Ciebie - Twoich chęci, umiejętności i pomysłu. Na o kwotach nie chcę mówić bo to jest moja osobista wiedza - mogę powiedzieć, że jest dobrze skoro zachęcam do przystąpienia do programu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee tam... wszystko ładnie pięknie wygląda "na papierze" - w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Jeżeli masz chęci i umiejętności to tak na prawdę trochę minie zanim zaczniesz zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz rację, że nie od razu Rzym zbudowali ale jeżeli ktoś ma chęci, wyznaczy sobie cel i będzie do niego dążyć to na pewno Ci się uda. Ja w pierwszym miesiącu nie oczekiwałem za wiele jednak wyszło trochę inaczej - moja sprzedaż była na dobrym poziomie i byłem zadowolony już praktycznie po pierwszy miesiącu. Tak jak już wspominałem - liczą się dobre chęci i odpowiedni cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajera na maxa. Nie wierzę w żadne programy partnerskie i w zarabianie. To jest żerowanie tych wielkich korporacji ubezpieczeniowych na ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisząc takie rzeczy zakładam, że nie miałeś styczności z żadnego typu programami parterskimi a do tego nie masz za dużych ambicji i chęci jeżeli takie coś piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha... ale to zakładasz, że nie mam ambicji i chęci uczestniczyć w programie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzę z założenia, że jak czegoś nie spróbowałem i się na własnej skórze nie przekonałem to nie wystawiałem oceny z góry. Tak jest również w przypadku programów parterskich - nie próbowałeś to jaką możesz mieć wiedzę na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×