Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy mezczyzna moze sie zakochac w przecietnej, nieco niesmialej dziewczynie

Polecane posty

Gość gość

mam 23 lata i w zyciu nie mialam chlopaka... widze licealistki albo i mlodsze dziewczyny, ktore kogos maja ze soba i czuje sie taka dziwna. Jestem bardzo niesmiala jesli chodzi o kontakt z mezczyznami, moze nieco dretwa... do tego srednio ladna, ani piekna ani brzydka, ot zwyczajna. Jestem przecietna, czesto pewnie wydaje sie nudziara, domatorka, nie przepadam za tlumami, nie jestem jakims leniuchem bo wycieczki pieszo i rowerem lubie. Srednio mi idzie "small talk", chociaz no przyjaciol jakichs mam, ale nowe znajomosci ciezko mi sie zawiera. Wyjatkowo gdy pojde raz na 3 miesiace albo i wiecej na jakas impreze z kolezanka to zawsze zwracaja uwage na nia, nigdy na mnie. Brakuje mi chlopaka normalnego, z dobrym sercem, spokojnego, takiego troche outsidera jak ja.. nie wiem gdzie kogos takiego poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
teoretycznie mógłbym sie z taka dziewczyną umówić , ale po co ? Dzieci miec nie chce , swój czas cenię, wole mieszkać z rodzicami.. jedyna opcja jest taka by spotykać sie przez godzine dziennie .. Bo na zwiazek w rozumieniu tego slowa nie jestem gotowy i nigdy nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecio walipałka
nigdy nie miałem dziewczyny ale chętnie bym przer***ał nawet jakąś przeciętną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie jesteś ładna, wykształcona, dobrze zarabiająca i z sukcesami to pewnie, że tak! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwór nie potwór aby miał otwór szybko dajesz czy trzeba z tobą chodzić ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×