Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Witam

Polecane posty

Gość gość

Witam . Mam problem czy ktoś może mi coś poradzić. Otóż jestem ze swoim facetem 6 lat. On jest za granicą a ja w Polsce minęło 6 lat a on nie odłożył ani grosza.. ja odkladam wszystko co zrobię przynajmniej sie staram a on nie umie odlozyc nawet 1 zl mimo ze zarabia kolo 3 tys euro. Ciągle oszukuje klamie ze przelew bedzie na moje konto ze przywiezie do reki odlozone pieniadze ciagle brnie w klamstwa. Niewiem co z tym zrobić ponieważ ja chce zalozyc rodzinę wyremontować dom bo mam swoj dom a on nic.. nic nie umie odlozyc wszystko ja muszę wiecznie ciągnąć . Chciałabym sie z nim rozstac bo zycie z nim chyba nie ma sensu on pochodzi z domu dziecki kazde pieniadze które zarobi odrazu wydaje.. sory 6 lat za granica nie miec ani grosza to jest nie do pojęcia. A tlumaczy sie tym ze siedzi tam zeby zarobic na nas hahaha a nic nie odklada ludzie pomocy co zrobic z tą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ciągnąć to dalej skoro on ma wszystko gdzies i nawet nie ma zamiaru zjechac nie mowiac juz o jakis zareczynach on nawet o tym nigdy nie pomyslal mysle ze nie do końca traktuje mnie powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nie do końca traktuje mnie powaznie x serio ? nie może być :classic_cool: i przylazłaś tutaj się upewnić ? czy tak tylko nudziło ci się w ten okres wakacyjny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrze ze tobie sie nudzi jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie odzywaj sie wgle milczenie jest zlotem w twoim przypadku pustaku . Wiec morda w kubeł i do garow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×