Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam siły wszystko mi się sypie

Polecane posty

Gość gość

zdrowie i finanse :( mam mieszkanie na kredyt mało kasy, sypiące się mieszkanie, oczywiście brak kasy na remont do tego mieszkanie jest zaprusaczone :( woczraj wydałam stówę na dezynsekcję a dzisiaj już znowu prusaki :( nie moge schudnąć, biegam, jeżdżę na rowerze, chodzę na siłownie, jestem na diecie i nic, mnóstwo wydatków a kasy jak na lekarstwo :( jestem na urlopie 3 tyg oczywście urlop spędzam w domu bo brak kasy i tak non stop do tego wszystkiego zaczął mi szwankować laptop i nawet nie mam kasy na serwis taka wegetacja, od 1 do 1 a obecnie tak ceny poszły w górę że to wegetacja od 1 do 15 a potem pożyczanie i tak w kółko żeby było śmieszniej pracuje na etacie a raczej z*********m bo coraz więcej obowiązków i większe wymagania a kasa ta sama a nawet mniejsza bo ostatnio po podwyżce miałam pensję niższą niż przed podwyżką i musiałam pisac w tej sprawie do dyrekcji po pół roku zwrócili mi łaskawie to co mi zabrali ale uwaga bez wyrównania i tylko połowę :( mam dosyć wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie potrafiłeś udowodnić swojej przydatności. To nie wina pracodawcy tylko twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne zawsze pracodawcy są tacy święci i to nie jest moja wina akurat w tym przypadku moi bezpośredni przełożeni byli ze mnie zadowoleni i to oni się wstawili za mną do dyrekcji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×