Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 25 lat i nigdy nie miałem dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

Irytujace jest dla mnie gdy ktoś pyta sie czemu nie mam dziewczyny, nie każdego interesują związki osobiście mi na tym nie zależy, tym bardziej że w pewnym momencie już nie ma wolnych kobiet. Nie myślę o tych sprawach ale zawsze ktoś musi mnie zaczepiać o to ze jestem singlem, jakby bylo to jakims problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie już tacy są, a już szczególnie uciążliwa jest rodzina i znajomi. Też od czasu do czasu słyszałam podobne pytania i zwykle odpowiadałam, iż nie znalazłam faceta, który pasowałby mi zarówno pod względem fizycznym jak i z charakteru (tak, jestem wybredną dziołchą i nie chciałam pierwszego lepszego, który skomlał na mój widok). Powiem Ci tylko, że warto poczekać, bo nigdy nie wiesz, kiedy trafisz na swoją drugą połówkę :) Ja poznałam swego pierwszego (i mam nadzieję ostatniego :) ) faceta właśnie w wieku 25 lat. Co śmieszniejsze, spodobał mi się od razu, ja mu też, ale jeszcze przez kilka miesięcy "zbierał się na odwagę", żeby się ze mną umówić... no i wreszcie stało się i teraz jestem najszczęśliwszą kobietą we wszechświecie :) Więcej wiary, chłopie! Bycie singlem w wieku 25-ciu lat, to nie koniec świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie chce dziewczyny po co mi ten problem dziwi mnie tylko ze ludzie widzą cos w tym nienormalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, bo tak się już przyjęło, że większość ludzi przed 30-stką ma już poukładane życie: ludzie kończą studia, zdobywają pracę, biorą śluby, budują się i płodzą dzieci. Taka jest normalna kolej rzeczy, a jak ktoś choć odrobinę odstaje od schematu, wtedy zaczynają się pytania. Niestety ludzkiej mentalności nie zmienisz, mogę Ci tylko poradzić, abyś żył w zgodzie sam ze sobą i nie poddawał się presji otoczenia, bo będziesz nieszczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli walisz konia a to nie jest normalne. Normalny facet chce mieć kobiete by się w nią spuszczać a nie w własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×