Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

ZAZDROŚĆ O EX

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny, pierwszy raz udzielam się na tym forum. Mam nadzieje, że ktoś mi pomoże. A więc tak. Kiedyś miałam chłopaka było super wszystko pieknie ładnie az w końcu on na jakiejś imprezie pocałował sie z moja bardzo koleżanka. Załamałam się, ale bez zastanowienia mu wybaczyłam. Chociaż on nie przyznał mi sie do tego bo dowiedziałam sie od mojej drugiej koleżanki która również tam była i dostałam od niej ich zdjęcia. Ale było "jakby" dobrze, az rozstaliśmy sie przez jakaś kłótnie i poznałam innego chłopaka a on był z tą dziewczyna( ja nie miałam z nia więcej żadnego konakubod tamtej pory) To były jakieś 2 miesiące przerwy to było dla mnie dużo za duzo bez niego i chyba dla niego tez za długo beze mnie. Wiec napisał i sie spotkaliśmy stwierdziliśmy ze nadal sie kochamy wiec ja zerwałam z tamtym chłopakiem a on z nia. I tak byliśmy ze saba jeszcze rok az on nie wpadł w bardzo złe towarzystwo. Miałam tego dosyć kłóciliśmy sie on robił co chciał. Wiec ja wyjechałam do Angli do pracy a on został w Polsce. Wracam raz na rok gdy mam urlop w tamtym roku na środku ulicy wykrzyczał mi ze mnie kocha ale ja wiedziałam ze juz nic z tego nie bedzie chodź w głębi duszy chyba go kochałam. Teraz przyjechałam znów i okazało sie ze on jest z nią. Spotkałam sie z nim ale on powiedział ze nie chce z nia byc bo cos czuje do mnie. Gdy byliśmy na spacerze napisał jej ze jest ze mną a ona sie obraziła (zrozumiałe) wiec on powiedział jej ze to były żarty. Mówi ze czuje cos do mnie i sie ze mną spotyka a z nia wychodzi wieczorami i wiedzę ich pod moim blokiem. Jestem zazdrosna o niego bo kiedyś on był moj i to jeszcze z nia? Nie wiem co myśleć wiec ze gra na dwa fronty z tego co wynika. Nie chce zeby wiedział ze jestem zazdrosna ale najchętniej wykrzyczała bym mu wszystko w twarz zeby wiedział jak mnie zranił i nadal rani a ja głupia jie wiem co ze sobą zrobic. On udaje takiego "biednego" ze niby nie chce z nia byc a jakoś nic nie robie w tym kierunku. Nie wiem czy dobrze napisałam, mam nadzieje ze tak i proszę o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×