Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż odwiedza byłą kochankę w pracy

Polecane posty

Gość gość

Mąż miał romans 3 miesięczny z urzędniczką . Skończył go w styczniu b.r. Tłumaczył że spotkał się z nią 5 razy, tylko na seks. Od tego czasu,zamiast ją unikać , chodził do niej do urzędu , gdzie pracuje, z różnymi sprawami chyba urzędowymi, co mi wygląda na pretekst. Był tam z 5 razy w tym roku.Jak myślicie , czy on ją kocha ? Mówi że nie, ale ja już mu nie wierzę. Bo po co tam chodzi.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi, jak można aż tak bardzo nie mieć szacunku do samej siebie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ważne czy jąkocha czy nie istotne i dziwne dlaczego w takiej sytuacji wciąż jest twoim mężem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dopiero się dowiedziałam i nie wiem co o tym myśleć . Był tam ponoć w godzinach pracy i w pokoju z innymi pracownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak zawsze winna kochanka a Pan Mis jest usprawiedliwiony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo i niczego nie usprawiedliwiam. Pytam was tylko, czy taka wersja jest możliwa. Zdecyduję co zrobić, jak się zorientuję ,co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia cie , po co tam chodzi, jeśli zakończył romans ? To dobrze, ze jeszcze myślisz cokolwiek ? Taki jest zakochany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ty wiesz, po co tam chodzi, ile tych spotkań było i czy są w obecności innych osób ? Tak mu wierzysz , masz do tej wiary jakieś podstawy? Jeśli spali ze sobą wcześniej parę razy , to nikt nie uwierzy ,że lata tam rozmawiać o pogodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajecie mi żadnych złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych , kochanie. Chyba sama już nie wierzysz w jego wierność. Ale ty rób i myśl sama , co uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, nie wierzę w durnotę niektórych kobiet. I dajesz mu nadal d...y ? Kontakty z tamtą ma trochę utrudnione, bo wiesz o wszystkim . Ale dobrze sobie radzi. Nie ma skrupułów , żeby dalej cię okłamywać. I mówi że cię kocha ? Jak dajesz, to nie znaczy że kocha, a tym bardziej jak mówi że kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wpada do kochanki 2 , 3 razy w m-cu. Tyle chłopu wystarczy żeby nie durnieć ,a jak pomiędzy ma jeszcze żonę to ho , ho ho . Ma ful wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko jakie te baby są durne. sama jestem kobietą, ale po prostu nie dzierżę takich jak Ty autorko. dajesz mu przyzwolenie na zdradę, a potem się dziwisz że jest coś nie halo. dowiedziałaś się o zdradzie, ok wybaczyłaś ale powinnaś postawić sprawę jasno że ma zerwać jakikolwiek kontakt z tą "panią" albo z Wami koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dla niego nie znaczysz , nie liczy się zupełnie z twoimi uczuciami. Nie chcę cię dobijać ,ale im szybciej skończysz ten związek to lepiej i zdrowiej dla ciebie. Nie dawaj się omamiać bo już bardziej poniewierać kimś nie można jak on to robi z tobą. A chyba należy ci się choć odrobina szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie o zdradzie i o obecnej sytuacji dowiedziałam się dopiero teraz i nie mogę wyjść z szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już to widzę jak mój mąż po zdradzie mieszka ze mną i chodzi do niby byłej kochanki ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wybaczenie romansu to już do końca życia niepewność i strach że zrobi to znowu.ja tak mam.wuem że mąż miał romanse,i nic go nie zmieni.a on rozwodu nie chce ani ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie na seks, bo tam w urzędzie zawsze jest trochę ludzi . Aby się umówić może dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś chce, to zawsze znajdzie odosobnione miejsce. Chodżbby w schowku na szczotki lub w wc. Znam takiego zdradzającego , który spotykał się w publicznej toalecie. A on jak tłumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi po szklankę cukru, ale sól mu się skończyła, zapewne po to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli głupia jestem jak ten but i naiwna, rozważając, czy mówi mi prawdę.Zastanawiam się nad rozwodem ale jak się było razem trzydzieści lat i było całkiem nieźle , to taka decyzja jest szczególnie trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę durna babo nie rozumiesz że on cię ma w d..... a chodzi tam, bo może ona nie chce się bliżej wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czy twój mąż mówi ci że cię kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej , nawet wykrzykuje wielokrotnie, jak mu mówię ze jest wolnym człowiekiem i jeśli ją kocha to może odejść, więc nic nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę o rozwodzie ale jak ma się za sobą 30 lat wspólnego życia to nie chcę podjąć pochopnej decyzji Dotychczas było między nami nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 50tce jeszcze mu sie kochank chce? o matko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jej nie kocha.ani ciebie. Z takim wyjątkiem że z tobą ma dom i stabilizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można wybaczyć zdradę?? Jak można być z kiś po tym, jak spał z inną, jak można tę osobę przytulać, całować, jak można wierzyć takiej osobie? Dla mnie to nie pojęte, nie ważne, czy teraz chodzi do kochanki, czy nie, przecież już zdradził i to się liczy...Poza tym uważam, że najtrudniejszy jest pierwszy raz. Skoro raz zdradził, teraz będzie mu to łatwiej przychodziło. Podobnie z przemocą, jak raz uderzy, uderzy i kolejny, tylko mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie spojrzy na mój problem poważnie ?, Tylko się nabijacie zamiast mnie wspomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×