Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabawki do ogrodu dla dziecka

Polecane posty

Gość gość

Widziałam na internecie ogłoszenie ze ktoś sprzedaje zestaw zabawek ogrodowych taka zjeżdżalnia nieduza,bujak taki chyba z fp,krzesełko i chyba coś jeszcze za 15O zł ,używane widać że trochę wyblakniete już i używane ,napisałam czy można kupić tylko ten bujak i zjerzdzalnie i jaka cena. Facet napisał że 100 zł ,ja że 70 i moge wziasc ,nie zgodził się ,parę dni upłynęło ,dziś mi napisał że czy jestem zainteresowana na 80 ,napisałam że 70,jak myślicie to i tak nie zaduzo ?proszę o jakieś rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoże ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie kupuję używanych rzeczy. Ale nie rozumiem Cię, skąd ludzie na kafe mają wiedzieć w jakim stanie jest jakaś tam zjeżdżalnia i czy jest warta 70 zł? Nawet zdjęcia nie wstawiłaś. Może znajdź gdzieś bliżej, tak żebyś mogła obejrzeć na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana78
Poszukaj w sklepie internetowym https://pufimufi.pl/12-zabawa , gdzie mają do domu, na zewnątrz do zabawy mnóstwo ciekawych propozycji. Wydaje mi się, że każdy znajdzie coś wyjątkowego dla Swojej pociechy. Zabawki wytrzymałe, bezpieczne i kolorystycznie piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest dużo wyprzedaży, może uda Ci się znaleźc fajne zabawki dla dziecka w naszej aplikacji mZakupy.com :) Monika z mZakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu znajdziesz dużo wpisów o zabawkach ogrodowych: https://brykacze.pl/blog/category/zabawki-ogrodowe/ ja osobiście zakupiłam plac zabaw dmuchany, świetnie się sprawdza. Składam w kilka minut i po bałaganie. Jest impreza dla dzieci, pogoda, rozkładam. Dobre dla rodzin, które mają małe ogródki, bo wiadomo, kto ma duży, to wszystko zmieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dzieciaki mają dużo rożnych zabawek w ogrodzie chyba najbardziej oblegana to trampolina mamy Exit Elegant. Fajna jest sama wypróbowałam :) na szczęście sprężyny mocne są i wytrzymały mój ciężar a po 4 ciążach nie udało mi się wszytkiego zrzucić jeszcze. na podwórku też jest hamak i zjeżdżalnia. Mąż ma w planach zrobienie jeszcze piaskownicy także dzieci na nudę nie narzekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×