Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studziak

SPUŚCIŁ MI SIĘ PRAWIE NA OKO BEZ POZWOLENIA, GNÓJ!

Polecane posty

Uprawialiśmy wczoraj seks, i robiłam mu dobrze ustami, w pozycji, że ja leżałam a on siedział na mnie okrakiem i miał włożonego mi do buzi. Gdy poczuł, że dochodzi to go wyjął i dokończył ręką i spuścił się na moją twarz. W tym problem, że kiedyś proponował mi taki finisz ale stanowczo się nie zgodziłam, uważam że to poniżające dla kobiety, zresztą sam to określił, że chciałby zobaczyć moją twarz w s*****e wtedy, poczuje że "zaznaczył teren" że jestem tylko jego. Stanowczo się nie zgodziłam na takie zakończenie, a on wczoraj wykorzystał fakt, że siedział na mnie i nie mogłam zareagować, bo nie mogłam się ruszyć, a on spuścił się do samego końca na moją twarz. Po tym zrobiłam mu awanturę, a on był zadowolony, i jak to określił, że chciał zrobić to tylko raz i zobaczyć mnie taką obspermioną. Nie wiem, teraz coo tym myśleć, czy jako jego dziewczyna miał prawo postąpić w ten sposób? Jak teraz się zachować, żądać od niego przeprosin? Ale jakby nie było zrobił swoje, i osiągnął swój cel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stało się nic złego, a ty od początku zupełnie niepotrzebnie się denerwujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waligruszka
marszczę konia pod tą historię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzia idiotko :o spuscil sie na ryj a nie w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość siedział jej na szyi i pakował chooya w usta a ta pisze o poniżeniu kobiety hahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań zakładać te durne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest normalne kazdy tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest normalne. Mój chciał żebym mu dobrze zrobiła ręką w jacuzzi. Gdy powiedziałam mu, że to obrzydliwe bo później będą kąpiel tu brały inne osoby, on zupełnie tego nie rozumiał i dalej nalegał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zerwij z tym zboczkiem *****czem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako feministka oskarżyłabym go o gwałt. Ale to nic nie da, wiec jest drugie wyjście z sytuacji: rozmasuj sobie spe/remkę po buzi wiedząc że nie ma na świecie lepszego kosmetyku. Czyż to nie jest piękne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×