Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żałosne samice

Nie ma szczęśliwych kobiet

Polecane posty

Gość gość Elokwent
Nie mam problemów z erekcja . Natomiast mam problem z ejakulacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wulgarny
Jak zwał tak zwał . Na jedno wychodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wulgarny
Czochracie bobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Elokwent
Masturbujecie sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Piotr Śmieciu w d***e mam co ty o nas myślisz i w d***e mam twój szacunek mały fiutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość piotr
18:05 nawet nie masz odwagi sie podpisać . Ale twoj tekst mowi aż za wiele o tobie . Nie boli cie brak mojego szacunku do kobiet . Boli cie ze żaden facet w twoim zyciu cie nie uszanował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś ludzkim śmieciem nienawidzącym kobiet padalcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz tam padalcu i smieciu . No może troche . Pracowałem z kobietami . Musiałem za nich wszystko robic nawet zasłony przesuwać bo im w oczy słonce raziło . A gdy przestałem usługiwać ,to postarały sie żeby mnie zwolniono . Wystarczy kierownikowi pokazac kawałek cycka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żeby poruchac to trzeba płacić i jeszcze chca żeby szybko skończyć ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gwidon
Ja tez nic dobrego nie zaznałem od kobiet same przykrości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto na tym świecie jest prawdziwie szczęśliwy na 100% przez całe życie? Prędzej czy później każdego dopada kryzys. Szczęścia szuka się wewnątrz, a nie na zewnątrz. Poziom wypowiedzi na tym temacie jest żenujący :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój poziom powala, a poziom wiekszosci kafeterianek mówi o was wszystko jakim dnem są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że prawda powala, dzięki. Popatrz na kafetreian i ich wypowiedzi tutaj i innych działach. Jak hejtują, prześladują, obrażają, spamują systematycznie i celowo. Wrzucają zdjęcia, które ktoś im wysłał w zaufaniu, albo publikują prywatne informacje. Szukają kochanek będąc w związkach. Świecicie przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pałka stoi . Czeka . Ale nie na człowieka . Zebry sa piękne zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy sadzi wedlug siebie. On jest nieszczesliwy i mysli ze kobiety tez :D Ja jestem kobieta w pelni szczesliwa i spelniajaca sie w zyciu. Jestem wolna i niezalezna i chyba dlatego szczesliwa bo zaden glupi facet nie pieprzy mi za uszami takich glupot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba to żałosne stworzenie, wymagań w hooj a sama szmata nic nie wnosi od siebie, większość to totalne zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś " baba to żałosne stworzenie, wymagań w hooj a sama szmata nic nie wnosi od siebie, większość to totalne zero " -------- Napisało totalne zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bravo dla Was Panowie. Teraz czujecie się wreszcie dowartościowani, spokojni a przede wszystkim szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość piotr
A dlaczego szmata I zero to niepotrzebna złośliwość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jak nie masz nic logicznego do przekazania to po co ochlapusie z kompleksami sie odzywasz?? Nie masz innych zajęć? Nie masz zainteresowań? Nie masz pracy? Nie masz baby? Skoro nie masz tego wszystkiego to może czas najwyższy jełopie wziąć się do roboty i poszukać sensu swojej marnej egzystencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę tu jakies zlłopsliwe sflustrowane porzuczone z trójgiem dzieci babsztyla rogatego brzydkiego co ja nikt nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyczochraj bobra to ci złość przejdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troje dzieci ,brak zasiłku ,brak forsy na wibrator .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak . Cyce opadają ,brzuch opada . Pochylona sylwetka pędzącego dzika . Chustka na głowie ze nikt nie powie . Na nogach żylaki na ryja pajaczki . Wzięłoby sie dydusia do raczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Gryzelda
Gwidon odezwij się jeszcze . Jestem gotowa spotkac sie z toba ja tez nie zaznałam nic dobrego od mężczyzn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam przemiłego Gwidona, czy to autor kilku ostatnich wpisów? Wspaniały facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna nie jest szczęśliwa bo nie znalazła księcia z bajki i nie jest sama w bajce, co za durne szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cholerę mi książę i na cholerę mi palant? Na cholerę mi w ogóle jakieś dziadzidło ? Tylko po to by " spełnić patriotyczny obowiązek"[ zdaniem cymbałów wszechpolaków, pisowców, fanatyków kościelnych wierzących w bozię etc. ] ? Po to to by poddać sie naciskowi społecznemu? Bo tak "należy", "trzeba", "wypada"? Bo tak jest " normalnie"? Bo moje dupa się "marnuje", bo jakąś kundę żal dupę ściska że pochwa, macica, dupa, cyce etc. ( niepotrzebne skreślić) się "marnują" podczas gdy jakiś jełop mógłby się do nich dorwać i je eksploatować ? Bo "powinnam" być służącą? Bo "powinnam" gnić pod jednym dachem z jakimś debilem? Bo " jedynym prawem kobiety jako podczłowieka powinno być małżeństwo [ z musu czy bez przymusu- obojętnie] " ? Żaden ch/uj do szczęścia nie jest mi potrzebny. Dziad= kłopot. Idź głupi kretynie o znacznym stopniu niedorozwoju schowaj się do jakiejś nory bo pierdzisz nieustannie te same kopocioły. Głupiś Durnyś Wredny jesteś Masz skrzywione postrzegania świata. Schowaj się do swojej dziupli w końcu bo tylko robisz z siebie pośmiewisko DURNIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt cie nie chce przykro mi ,ze tobie smutno i samotnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej samowystarczalna : metan ,etan , propan , butan , twoja matka orangutan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×