Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marzannna84

Wózek Anex Sport czy Riko Nano?

Polecane posty

Cześć, przymierzam się do kupna wózka 3w1. Który waszym zdaniem jest bardziej funkcjonalny? Anex Sport (osławiony na forum z tego co czytam) czy Riko Nano? Czy te białe spody blakną? Zależy mi na dużej gondoli. Riko taką ma bo aż 80 cm :) Anexa nie znam. Czekam na wasze zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opolskaKamila
Według mnie lepiej wybrać 2w1 bo ludzie piszą często, że foteliki z wózków 3w1 nie są wytrzymałe i że lepiej osobno dokupić. A do tych marek nie specjalnie jestem przekonana. Sama wybrałam dla swojego maleństwa Vicco od adamexu bo szukałam czegoś z żelowymi kołami i dobrymi amortyzatorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anex brzydki, drugiego nie widziałam na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Riko-tragedia. Znajomi mają model Brano i fatalny. Trzeszczy, kiepsko wykonany. My początkowo tez go chcieliśmy ale jak raz go na spacerze zobaczyłam to zwątpiłam, a potem facet w sklepie nam odradził, mówiąc, że bardzo awaryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I fakt,ze lepiej wziąć 2 w 1 plus bezpieczny fotelik, bo te dodawane do wózków 3 w 1 to z reguły tzw.antymandaty czyli "byle by były".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika7888888
Zobaczcie sobie na stronę Polskiej firmy Tutek http://www.tutek.pl/. Ja mam od nich wózek torero i jeszcze tak lekkiego wózka nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialenkaa18
W anexie gondola dokładnie 78 cm, bo wzięłam i zmierzyłam. Mamy i sobie chwalimy, też czytałam opinie i bardzo były skrajne. Materiały naprawdę fajnie się czyszczą i podbija pod każdą nierówność i rodzaj terenu. Ja oceniam na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam w amelisie pro bardzo podobny rozmiar gondoli zdaje się i faktycznie te wstawki z eko-skóry to fajny pomysł bo nie tylko ładnie wyglądają ale są łatwe do utrzymania w czystości, a pompowane i obrotowe przednie koła sprawiają że można ten wózek prowadzić jedną ręką bez wysiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ania
anexem jeżdżę już ponad roku i bardzo dobrze się prowadzi, bezawaryjnie co najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×