Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneta3582

imprezy okolicznościowe

Polecane posty

Gość aneta3582

Restauracja VANILIA zaprasza do kameralnego lokalu przy. Śnieżnej 4 w warszawie (praga - północ). Organizujemy imprezy okolicznościowe, w tym m.in. komunie, chrzciny, urodziny .... Ceny konkurencyjne, opieka nad najmłodszymi, wspaniałe jedzenie oraz niezapomniane chwile spędzone w gronie najbliższych. 608499204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizowaliśmy nasze 50te urodziny w kaszubskim www.lisewskidwor.pl . Idealne miejsce do tworzenia wszelakich imprez tematycznych. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni, z otoczenia, warunków do spania, jak i również restauracji i całej zabawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość EwaM
Lokal Ballada w Pilicy, to akurat woj. Śląskie. Organizowałam tam już dwie imprezy, przyjęcie komunijne syna i niedawno męża urodziny-niespodziankę. Lokal sprawdzony więc innego nie szukałam. Muszę przyznać, że organizacja na wysokim poziomie i samo miejsce bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manialka
Hejka, muszę znaleźć w stolicy restaurację gdzie można urządzić małe przyjęcie z okazji chrzcin. Polecicie coś fajnego ? Bo trochę się rozeznałam i znalazłam restaurację Akademia, czy ktoś może coś więcej napisać o tym miejscy, jak jedzenie smakuje, atmosfera w środku jaka jest, obsługa itd. Zależy mi na miejscu gdzie na prawdę jest elegancko itd. Każda wasza propozycja przyda mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Fajnym miejscem na różne imprezy okolicznościowe jest Restauracja Ursus: http://www.restauracjaursus.pl/oferta. Podoba mi się przede wszystkim atmosfera, jaka tam panuje - ciepła, rodzinna, miła. A jedzenie - palce lizać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×