Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet się mną nie zajmuję w łózku

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam 25 lat i świetnego faceta ale jest jeden problem. Chodzi o seks mało kiedy robi mi dobrze. Głównie za każdym razem to ja się nim zajmuje a on tylko mnie pocałuje i już chciałby włożyć, nawet nie jestem podniecona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ra_zz
Szukasz pomocy u innego faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poprostu nie wiem aby tak było całe życie. Nie wiem czy powinnam z nim o tym rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze warto, powiedz mu co Ciebie kreci i podbieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmień faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On wie o tym.tylko mam wrażenie że myśli tylko o sobie. Zresztą nasz seks nie trwa więcej jak 10 min czasem jak nie daje rady poprostu mnie zostawi i idzie spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal chce z nim być bo go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adresatko ja tez mam podobny problem ale nie moge od niego odejsc bo bym bardzo duzo stracila, bardzo dlugo sie nad tym zastanawialam i spotkalam faceta ktoremu sie bardzo spodobalam i on mnie tez, w bardzo krotkim czasie spotkalam sie z nim w jego mieszkaniu bo moj wyjechal na szkolenie z firmy.Nawet kawy nie wypilam bo nie bylo czasu gdy jego ch88uja zobaczylam to az mi cinienie podskoczylo, po paru minutach juz mnie rabal jak tylko chcial wcale mu sie nie sprzeciwialam tylko szparke mu podstawialam zeby calym we mnie wchodzil i jak dobijal to az czulam ze dotyka szyjke macicy, nadrobil wszystkie zaleglosc****are razy az odlecialam z rozkoszy a on piepszyl mnie jak zeby pierwszy raz od paru miesiecy mial pchizde do dyspozycji.Gdy wrocilam do domu to znow to samo moj lezal obok mnie jak martwy nawet kkuutass sie mu nie ruszyl jak mu prubowalam maspwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kręci Twojego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to się zmieni z czasem ? Może zacznie interesować się seksem. Choć bardzo się staram zawsze chciałam żeby było mu dobrze w łóżku i jest bo mi mówi że jest mu z***biscie ale mi niestety nie. Dlaczego myśli tylko o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×