Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakompleksiony facet 50 lat czy wejść w związek z nim

Polecane posty

Gość gość

chyba zerwe z nim znajomość- wykańcza mnie jego zazdrość, fochy o byle co, ego itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile Ty masz lat? Czy ten facet był żonaty? Czy ma jakieś doświadczenia w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pakuj się w zakompleksionego, ja to np. Przerobiłam. Niestety taki facet ma wymagania i ciągle jeszcze krytykuje, a sam sobą nic ciekawego nie reprezentuje. Lepiej się nie angażować, bo taki zakompleksiony to wysysa z Ciebie energię, a potem i tak będzie się oglądać za młodszymi kobietami, bo ma kryzys wieku średniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu otwarcie, że wkurza Cię jego zazdrość. Powiedz że skoro Ci nie ufa, to nie będziesz tego ciągnąć, a jeśli chce być z Tobą to niech się ogarnie i opamieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;58- ja mam 40+ a on miał jedną kobiete która go zdradziła( może z bogatszym w kasie) mieszka z mamą z wygody i wiadomo ktoś musi zaopiekować się. Chce mi się przypodobać i zawsze zgadza się na to jak ja chce-co powoduje że nie wiem jaki jest na prawde i co lubi, myślałam żeby go upić ale i tak nie poznam prawdy o nim, kto bierze kota w worku? chyba jakaś desperatka tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ma uraz po tym jak go kobieta zdradziła i teraz się boi, że się zaangażuje i będzie znów cierpiał. Skoro chce Ci się przypodobać, to pewnie mu zależy. Bądź cierpliwa i pomału bez naciskania pytaj go co lubi etc. to na pewno w końcu się otworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kompleksów się nie wyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba żartujesz jakieś herezje piszesz mam swoje latka i kompleksów z nastoletnich czasów pozbyłam się dawno. RozPoznałam swoją wartość, mam zasady i zdążyłam zahartować się na wredne języki ludzi. Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba dobrze ze chce Ci sie przypodobać a zazdrosc mozna wyleczyć jak zobaczy ze moze Ci zaufać..powiedz Mu ze nie jestes tyranem i ze ma prawo do własnych poglądów i zeby nie był taki zazdrosny bo to Cie tłamsi i wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy zerwac z nim czy nie, napisz do mojej wrozki Sofii, ona pokaze ci plusy i minusy tego zwiazku i Wasze szanse na przyszłość. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spiepszaj z tą wróżbitką, wystarczy że on chodzi do jakiejś nawiedzonej i jej słucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×