Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tylko powazne odpowiedzi ciaza

Polecane posty

Gość Ana345
Ja jestem w podobnym wieku i uwierz mi uciekałabym jak najszybciej od tego psychopaty dopóki jeszcze możesz... Jakie życie będzie miało dziecko z takim dusigroszem? A jak np. stracisz pracę lub nie daj Boże rozchorujesz się i będziesz potrzebowała na leki, to wyrzuci Cię na zbity pysk bo nie będziesz mieć na czynsz.;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje ale tak ciężko mi to wszystko samej zrobic , nie wiem dlaczego, nie wiem w ktora strone iść. Czy zostać tutaj I zalatwiac te wszystkie papiery, mieszkanie, benefity czy powrót I też załatwianie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio mówiłam mu ze chce kupic chuste do noszenia niemowląt bo będę mieć wtedy wolne rece żeby cokolwiek robić w domu. A on sie za glowe wzial ile to kosztuje I mówi że nie będzie tyle wydawal tylko pójdzie do krawcowej I mu jakies prześcieradło utnie I też będę mieć huste. A to nie sa jego pieniadze tylko wspolne na dziecko mamy kupke ale on ma je na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana345
Wasze wspólne pieniądze są na jego koncie? W takim razie to są jego pieniądze bo Ty nie masz do nich dostępu. Wybacz autorko ale nie rozumiem. Jak dojrzała kobieta w XXI wieku może być tak naiwna? Ty naprawdę potrzebujesz pomocy co najmniej psychologa :-( Jak można pozwalać się tak traktować? Aha, rzeczywiście pragnie dziecka, będzie je kochał a chusta z prześcieradła;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa pieniadze jego rodzicow którzy nam dali na dziecko wiec to sa dziecka pieniadze na wyprawke. Ale ze to jego rodzicow to trzyma na swoim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana345
Tak więc, jego rodzice widać są mądrzejsi od syna... Współczuję waszemu dziecku;-( Ty i tak nic z tym nie zrobisz, będziesz tkwić przy nim... Łudzisz się, że się zmieni. Otóż to już jest "stary chłop", może zmienić się ale na gorsze;-( Po co tkwić w takim niby związku? Cóż, Twoje życie, Twój wybór.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem tylko, czy będziesz mogła pobierać macierzyńskie z uk nie przebywając tam... Facet dno dna. Kiedyś pracowałam z Anglikiem tu w Polsce - pomijam ze facet miał trójkę dzieci, oczywiście nie płacił alimentów i właściwie to uciekł przed tym do pl; miałam do zmiany baniak wody do dystrybutora - nawet sie nie ruszył z miejsca czy noże potrzebuje pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeciez teraz w tym momencie wypracowuje moje macierzyńskie jakbym nie mogła go otrzymywac w pl to dawno już bym wyjechala ale pracuje do konca ze względu na pieniazki . To by nie trzymało sie kupy. A jakbym na okres macierzynskiego wyjechała gdziekolwiek indziej to co to juz mi wszystko przepada? I zostalabym bez srodkow do zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak nie odejdziesz z pracy macierzyńskie dostaniesz. Tzn tak mi się wydaje, że jak odejdziesz to kto ma co płacić? No, chyba że im nie powiesz że odchodzisz i będziesz przez rok pobierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana 345
Przykro, że musisz się tak stresować w ciąży:-( Ten facet nie zasługuje na Ciebie, jesteś dla niego za dobra... Potulnie znosiłaś to przez tyle lat... Moja znajoma tez miała takiego faceta tylko, że męża. Przed ślubem złoty człowiek później za jakiś czas znosiła to dzielnie, prosiła, tłumaczyła aż do czasu. Mąż chwycił ją mocno za rękę i próbował wyprowadzić za drzwi jak się odwinęła i uderzyła go z całej siły w twarz to stanął jak wryty. Wyzwała go od najgorszych i powiedziała, że jak jeszcze raz ta sytuacja się powtórzy to tak mu przy/piep/rzy, że wyląduje na wózku( koleś jest po operacji stawu biodrowego, którą ona sfinansowała). Od tej pory zrozumiał, że przegiął i zachowuje się jak człowiek. Facet czasami potrzebuje terapii szokowej. Autorko zamiast tłumaczyć misiowi, to porządnie opieprz go nawet w sklepie jak będzie ingerował w zakupy, które kupujesz za swoje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×