Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diana_na_wózku

Czy iść do tej szkoły?

Polecane posty

Mam 22 lata, poruszam się na wózku i z powodu trochę głupoty, trochę lenistwa a trochę ze względu z problemami przyswajania wiedzy od ukończenia liceum siedzę w domu. Dzisiaj był u mnie facet który przyszedł z propozycją nowej szkoły. Mówili, że szukali kogoś niepełnosprawnego, kto chciałby się dalej kształcić. Oprócz tego przyuczenia do wybranego zawodu miałabym też rożne formy rehabilitacji i bus pod sam dom. No super, cieszymy się wszyscy, ale na ich stronie pisze, że szukają absolwentów gimnazjum z niepełnosprawnością intelektualną albo intelektualną i fizyczną. Czyżby facet kłamał? Iść na te spotkanie z dyrektorką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, że dane na stronie nie są aktualne. Najlepiej tam zadzwoń, to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkola wydaje sie byc dobra propozycja, a skoro to sa ci znajomi, ktorym ufamy i maja podobne do nas plany isc z nimi., skzola dobre czasy ktore ciagle wspominam, zyjac przeszloscia jak inni dorosli ludzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diana przez te setki zdjeć ,co wstawiasz na innych forach to ciągle mam podejrzenia że jesteś trollem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×