Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Robię remont i jestem zawiedziona

Polecane posty

Gość gość

Rynek niczego ciekawego nie oferuje. Wszędzie powtarzalność i standardy. Nawet firmy robiące na tzw. wymiar nie oferują niczego. Zaprojektowałam proste łóżko, proste jak konstrukcja cepa a wszyscy mi odpisują że się nie podejmą wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to, że ja nie lubię szukać inspiracji. Ja sama jestem jak jedna wielka kipiąca inspiracja i krytyk wszystkiego co już w fazie produkcji! Jak można takie czy inne badziewie wypuszczać na rynek? Komu się to podoba? A jednak! Komuś! -Ale nie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałam meble do pokoju dziecka Stopień przekonania-35%-jak na mnie, to i tak duuużo, bardzo dużo! Koszt mebli 8000zł W zasadzie droższe nie posiadają już opcji funkcjonalności, o ile te które wybrałam, spełniają je w 17,5%, reszta to walory wizualne i wytrzymałościowe. Jestem zawiedziona. Myślałam że remont w dzisiejszych czasach to kwestia pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udaj się na Nowogrodzką 62b, pogadaj z projektantem, albo projektantką, zaskoczysz się pozytywnie. Zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem warto zastosować niekonwencjonalne rozwiązania. Ja na przykład kupiłem do salonu regał metalowy http://www.e-regaly.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Jesteśmy producentem mebli, u nas www.robeconcept.pl można zamówić meble na wymiar. Tel. 502-522-660, e-mail: kontakt@robeconcept.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×