Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Niedostępne czy "suki" w łóżku? Jakie kobiety wolą mężczyźni do związku?

Polecane posty

Gość gość

Słyszałam różne opinie. Takie, że kobieta powinna być niedostępna dla faceta, nie dawać mu się zbyt szybko dotykać itd. i że to takie kobiety właśnie mężczyźni chcą do związku i takie opinie, że takie niedotykalskie kobiety faceci zostawiają i odchodzą do tych, które są "sukami" w łóżku i nie zwlekają z tym długo. Jeśli nie ma tutaj mężczyzn to proszę powiedzcie dziewczyny, jak zachowywaliście się wobec swojego partnera, z którym potem byłyście w związku? Kiedy pojawiło się coś więcej niż tylko pocałunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
W sypialni suka, w kuchni dama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie być taka zdzira podczas seksu. Wole gdy stosunek wręcz epatuje romansem, gorącym nastrojem (nie mylić z nudą...), ostrzejsze momenty także miłe widziane, ale nie takie poniżające jeśli chodzi o kobietę. Nigdy nie pozwolę by partner zachowywał się jakbym była jego d****** szmacil mnie podczas zbliżenia dla większego podniecenia? O nie. Nie moja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja lubię całkowicie odwrotnie. Może że mną robić co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz przesrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie które kochają przede wszystkim .ja tez nie dałabym sie poniżać w łózku gdybym nie miała na to ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to tylko zabawa a nie prawdziwe poniżanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temat o skrajnosciach, typu przebojowa czy szara mysza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze coś przewrotnie ale w łóżku lubię być właśnie ta suka z którą samiec może zrobić co chce, taka natura. Lubię czuć jego siłę ....przewagę. Gdyby tak podejść do tego radykalnie to sam fakt że on nam wklada jest już ponizeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję kochane za odpowiedzi, ale chodziło mi troszkę o coś innego :) Piszecie co lubicie w łóżku, a ja mam na myśli etap randkowania, powiedzmy 3-4 miesiące znajomości, około 5 spotkań. Czy dziewczyna powinna być "cnotką", żeby facet uznał "ta jest porządna, nadaje się do związku" czy przeciwnie, powinna pokazać mu co potrafi w łóżku, żeby facet pomyślał "ta potrafi zaspokoić moje potrzeby, takiej kobiety mi trzeba"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetow najbardziej kreca seksulanie prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dobiorą się pod względem spełniania swoich fetyszy to wiadomo że zagra we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale czy takiej nie będzie traktował tylko jak kochanki, panny do łóżka, a na dziewczynę do związku poszuka sobie "spokojnej" dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no co ty. Kto by chciał z tego zrezygnować, bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zakochuje się tylko przez seks, innej drogi nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to az takiej suki nie chce mialbym ja za dziiwe, trzeba to jakos wyważyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura ja sie zakochalem a sexu nie bylo, ale to pewnie rzadkie. Mi się przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie wyglądasz jak p***a to brałeś co się nawinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci lubia suki w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:30 Nie ona zajebista laska i też się zabujala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko idiota oceni biorąc jedynie takie kryterium pod uwagę. Trzeba się po prostu w sobie zakochać i tyle :) Jednak wiem, że coraz mniej osób doświadcza teraz tego uczucia. My poszliśmy do łóżka na pierwszym spotkaniu. Od tego spotkania jesteśmy szczęśliwą parą 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
największe wrażenie niezapomniane daje seks z osobą o której się myślało w stanie zakochania ,jeszcze przed seksem,wszystko inne to nudy,sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:16 100% racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciżeżko znaleść normalnego faceta który nie ma stu pomysłow na minutę - nie mylić z wielokrotnymi wytryskami rozciągniętymi do godziny. Trochę tu popuści, potem idzie podlać palmę a resztę do kartonu z mlekiem - no masakra. 😉 normalna kobieta takiemu jedynie może zrobić zimny okład z przrściaradła na czoło, coby mu nie było nudno. Ale do związku to żadna atrakcja - gonić takie zajonce na pole niech idzie w pole się wykicać

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, portki. napisał:

ciżeżko znaleść normalnego faceta który nie ma stu pomysłow na minutę - nie mylić z wielokrotnymi wytryskami rozciągniętymi do godziny. Trochę tu popuści, potem idzie podlać palmę a resztę do kartonu z mlekiem - no masakra. 😉 normalna kobieta takiemu jedynie może zrobić zimny okład z przrściaradła na czoło, coby mu nie było nudno. Ale do związku to żadna atrakcja - gonić takie zajonce na pole niech idzie w pole się wykicać

noo racja bardzo. jakby raz a dobrze nie umieli siusiu zrobic aby tylko drzewka po kolei obsikuja kazde nie wiem co z pecherzem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kociełezki napisał:

noo racja bardzo. jakby raz a dobrze nie umieli siusiu zrobic aby tylko drzewka po kolei obsikuja kazde nie wiem co z pecherzem czemu

A co to ma wspólnego z tym co napisałam?🧐😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, portki. napisał:

A co to ma wspólnego z tym co napisałam?🧐😏

tez jest na temat 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kociełezki napisał:

tez jest na temat 👍

temat inny, ale skoro lejesz na napotkane drzewa ( w zimie to musisz dobrze celować albo korzystać z lejka) niech ci tam będzie 🤡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×