Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pb

Łóżko dla nastolatki

Polecane posty

Gość pb

Witam wszystkich serdecznie. Szukam łóżka dla mojej starszej córki. Pokój jest mały więc łóżko powinno mieć maksymalnie 90cm szerokości. Ze względu na mały pokój łóżko to będzie służyło do spania jak również siedzenia,zabawy itp jak to u młodzieży bywa. Bardzo ważne jest tutaj maksymalne obciążenie ponieważ często na łóżku będą przebywać dwie osoby co daje ponad 100kg. Boję się,że w takiej sytuacji łóżko z płyt mdf się nie sprawdzi. Budżet też jest ograniczony do pewnej kwoty maks 1400zł. Proszę osoby obeznane o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liza g
Fak, tak nastolatka powinna sobie już sama wybrać. Tak przynajmniej było u nas, córce podaliśmy maxymalną kwotę i przyznam, że to które wybrała w Meble Hot nam również się spodobało, a jak się okazało jest bardzo porządnej jakości i solidnie wykonane. Nawet dobrze trafiła bo to producent też i materacy więc tu też się dobrze złożyło bo pomoc w doborze była za darmo i bardzo fachowo podeszli do sprawy. Dobrali genialnie, a córka jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulkamulka808
Dzięki za porady. My też tak zrobimy. Niech sobie sama wybiera. Ale tak z ciekawości zapytamy - które z tych tapczanów http://mebles.pl/14-tapczany wybrałybyście Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest na pewno porozmawiać z dziewczyna, zorientować się jaki ma gust oraz co jej się podoba. Nastolatka na pewno będzie miała swoje zdanie w sprawie urządzenia pokoju Oczywiście najlepiej bedzie jeśli przedstawimy jej kilka możliwych opcji i jeśli samodzielnie wybierze, co chce mieć w pokoju. 

Dla wygody polecam konkretne łóżko z materacem ( oczwiście jednoosobowe tak aby nie zgracac niepotrzebnie pomieszczenia). W dobrej cenie takie meble ma ten producent https://birdmeble.pl/lozka/lozko-mlodziezowe-z-materacem-90x200-star

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałam gdzieś przez internet 😉 U kogoś na insta znalazłam dość ładne a że był link do strony na której jest ono dostępne od razu zamówiłam 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że do takiego młodzieżowego pokoju (jeśli jest oczywiście wystarczająco duży, warto też kupić jakąś kanapę za pośrednictwem strony https://www.kanapa.pl. Sporo jest tam tego, więc córka na pewno coś dla siebie wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Córka chciała takie łózko z metalowym rzeźbionym stelażem, kwestia dokupienia materaca. ale jeden problem- ma alergię na roztocza. DLatego musiał być taki zdatny do prania. I kupiliśmy w Fiki Miki ze ściąganym do prania w pralce pokrowcem . Ten Vera Plus. Polecam, wygodny, porządny materac i cenowo też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×