Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaproszenie na kawę

Polecane posty

Gość gość

Jak myślicie Panowie? Bardzo podoba mi się pewien facet(już o tym wie), z wzajemnością. Ja jemu również. Raczej nie jest nieśmiały. Ale znudziło mi się czekanie, aż on mnie gdzieś zaprosi. Jestem atrakcyjną, pewną siebie kobietą. Chcę go zaprosić na kawę. Najlepiej przez sms. Co o tym sądzicie ? Jakbyście zareagowali na smsa z zaproszeniem na kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że to dobry pomysł. Jak Ci zależy to próbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez s m S, ani ty nie masz pewności siebie ani klasy. No chyba że jesteś w 6 klasie.;) takie rzeczy zawsze osobiście lub telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam możliwości inaczej. Więc nie oceniaj pochopnie. Ale zapytam też inaczej. Jak miałabym Cię meżczyzno zaprosić na kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedzieć czy warto zaprosic go na kawę i co może z tego wyniknąć, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esemesem może mało elegancko, ale bezpiecznie, bo piszesz, wysyłasz i gotowe :) A tak to pewnie byłoby trochę nerwów. Fajnie, że bierzesz sprawy w swoje ręce, bo w Polsce większość to jednak królewny z drewna, które wolą czekać latami, ale nic nie zrobią, bo by im korona z głowy spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym przyjął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×