Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wypada zrobić pierwszy krok?

Polecane posty

Gość gość

Czy kobiecie wypada zrobić pierwszy krok? Chciałabym odnowić kontakt z mężczyzną-Włochem, którego poznałam 4 lata temu studiując zagranicą, coś zaiskrzylo ale ze względu na to, że miałam chłopaka nic z tego nie wyszło.. do tej pory nasza znajomość ogranicza się do lajkowania zdjęć i wysyłania życzeń urodzinowych, wiem że mu się podobam, ale mam pewne opory aby pierwsza napisać... doradzcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ograniczaj się i jak chcesz to napisz do Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy warto zrobić pierwszy krok, co on o Tobie myśli, co czuje, co z Waszej znajomosci może wyniknąc, napiz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim pytaniem to może wyskoczyć tylko i wyłącznie Polka. Bo tylko Polki mają tak nawalone w głowach, że dla nich odezwanie się do faceta to jakaś sprawa życia i śmierci niemal. Mniej próżności i przerośniętego ego by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest sprawa życia i śmierci, nie jestem też próżna. Chciałam poznać różne opinie bo nigdy pierwsza nie wychodziłam z inicjatywą, nie wiem jak faceci to odbierają, tutaj dochodzi również różnica kulturowa, inne narodowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. tylko sie osmieszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że wypada jeśli Ci na nim zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że wypada. Jeśli Ci zależy na tym by Cię przeleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się wpisami prymitywów pokroju tego powyżej. Rób ten krok i walcz o swoje szczęście. To twoje życie, nikt go za ciebie nie przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to facet a nie pipa to cię wyśmieje, po co mu przechodzona baba która sobie przypomniała po latach gdy z innym jej nie wyszło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pipa to na pewno jesteś ty "mózgu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz. Co Ci zależy. Zacznij od czegoś niezobowiązującego. Co u niego słychać jak mu sie żyje i gdzies mimochodem moze napomknąć o jakiejs kawie i zobaczysz jaka bedzie jego reakcja. Jesli podejmie temat to działaj dalej. Jesli nie podejmie to juz wiesz ze nie ma sensu. Tak czy tak będziesz wiedziała na czym stoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona już działała 4 lata, zdobywała doświadczenie dla włocha, na pewno to doceni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre komentarze naprawdę słabe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym spróbowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×