Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy ktos mial taki problem ze karmil piersia 2,5 letnie dziecko

Polecane posty

Gość gość
Ja sie chetnie czegos dowiem na temat karmienia. Mam corke 20 miesiecy i jeszcze karmie rano , popoludniu i wieczorem. Starsza corke odstawilam, jak miala 23 miesiace. Wyjechalam na delegacje na 3dni. Jak wrocilam, to chciala cyca ale jej nie dałam ...troche poplakala i juz nie prosila.Z drugim dzieckiem nie wiem, jak bedzie, bo jest przywiazany do cyca. Zobaczymy w okolicy 24 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka patologia się wypowiada, szok! Ja pierwszego syna chciałam karmić, przeżyłam traume z tego tytułu, dlatego przy drugim od razu powiedziałam daje cyca, ale jakieś problemy to siema, nie ma, moje zdrowie psychiczne jest najważniejsze:) I tak się stało. Ale nie wyobrażam sobie, jakim trzeba być burakiem bez kultury, wyobraźni, etc. żeby obrażać, wyzywać jakieś kobiety, ze względu na to ile karmią. Ty dajesz swojemu Marianowi possać zapewne też, a Marys juz skończył 32 latka... wstyd, wieśniary, komuś w biust zaglądać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No powiem wam, ze sa ludzie naprawde wscibscy. Ja znam kobiete, ktora pracowala za komuny w tym SB albo UB nie wiem dokladnie. Miala troche ludzi pod soba byla tak wredna, nie mila okropna. Wtracala sie do wszystkich. Ja jestem za mloda zeby znac ja z pracy ale bardzo duzo ludzi o niej tak mowi. W rodzinie czepiala sie wszystkich, wyzywala obgadywala klocila sie sklocala ludzi. Teraz na starosc PiS zabral jej polowe emeryturki i ma marna kase. Za najnizsza em. Chociaz na koniec ja dopadla karma. Wredny babsztyl. Faszystka doslownie. Stara panna bez dzieci oczywiscie, a kto by z nia wytrzymal. Kolejny przyklad. Wscibska baba tez taka wredna nie mila okropna. Ciekawska obgadywala wszystkich. W koncu zachorowala ciezko, zostala sama z 3 pokojowym mieszkaniem z tbs gdzie sam czynsz 800zl. Babsztyl sie pokory nauczyl. Takie problemy miala, ze szok. Znam dziewczyne, ktora wlasnie byla nie mila i wredna w stosunku do dzieci. Tak bardzo glosila, ze ich nienawidzi. Zaszla w ciaze urodzila bardzo chore dziecko z porazeniem mozgowym. Siedzi ciagle w miedzylesiu na rehabilitacjach, konsultacjach i innych oddzialach. Tez walnieta. Samotna matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OHYDA jak mozna karmic do 24 mca do psychiatry won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem karmienie piersia do pół roku , mogę zrozumieć tak do 8-10 miesięcy, ale nie wiecej nie którym babom zapelenie pieluchowe mózgu na łeb pada. i ty i dziecko musicie zrozumiec słowo "nie". po to się wprowadza w wieku 4-6 miesięcy tzw posiłki stałe żeby potem tak duże dziecko nie wisiało na piersi , a matka i dziecko mogły się "zająć sobą" czy to zabawą razem czy osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One tego nie zrozumią padło im na mózg, ALBO NIE MAJA KASY I CHCA ZAOSZCZEDZIC NA MLEKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc autorko, nie czytalam wszytkich komentarzy, bo sobie wyobrazam jak po tobie trolice pojechaly. Mam dwoje dzieci. Corke odstawilam od karmienia w nocy gdy miala 15 miesiecy. Niestety nie obylo sie bez placzu. Plakala pierwszej nocy chwile, drugiej zapytala o mleko tylko a od trzeciej nocy przespala. Probowalam ja wczesniej odstawic w nocy ale nie byla gotowa, zawodzila i widac bylo, ze nie jest to warte jej stresu. Ale wlasnie gdy miala 15 miesiecy sie udalo. w dzien, raz lub da razy karmilam ja prawie do trzecich urodzin a potem sama sie odstawila, coraz zadziej pytala o mleko i w pewnym momencie mleka nie bylo. Syna karmie juz dwa lata, odstawilam go od karmien nocnych gdy mial 8 miesiecy, po tympije tylko raz, rano mleko. Nie bede c***isala, ze dobrze robisz czy zle. To twoje dziecko i mysle, ze jak ty bedziesz gotowa to i dziecko pojdzie latwiej odstawic odstawic. Na razie po twoim wpisie widze, ze raczej nie jestes na to gotowa. Ja przy corce, oniewaz bylam wyonczona pobudkami w nocy, bylam zdecydowana i naprawde latwo poszlo. Nie przejmuj sie wpisami tu. Kp jest naturalne, zalecane jest karmienei prznajmiej dwa lata o czym jakos nikt nie pamieta. To twoje mleko nei zaszkodzi dziecku przeciez, nawet jak zdaniem niektorych karmisz za dlugo. Ale zdanie innych to jak tylek, kazdy ma swoj. Ty patrz na siebie, dziecko i co jest dla was najwazniejsze. Wiem,ze to trudne ALE olej jad matek., ktore maja jakies kompleksy co do kp. A to widac po wpisach, kto ma jakies problemy psychiczne i wyzywa obca osobe, bo ta karmi swoje dziecko. Rozne sa swiry na swiecie. Polecam ci tez forum na gazecie karmienei iersia powyzej roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duzo bezplodniaczek tutaj tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie przejmuj sie tymi wpisami ja tez mam corke 2,5 i tez nadal ja karmie najgorsze to to ze ona nic nie je. Tylko piers kaszki monte frytki jak zje to piersi nie potrzebuje czasem w dzien wcale jej nie karmie w nocy tez niezawsze sie obudzi no ale jednak nadal pozostaje przy piersi. I nawet nie mam pojecia jak sie do tego zabrac zeby odstawic. Chcialm przestac jak mala skonczyla dwa lata no ale to trwa i trwa i nie wiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie mała ma 14ms kp i ciężko widzę odstawienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmie swoja prawie 20msc miesieczna corke kilka razy na dobe. Tez nic prawie innego nie chce. Wiec autorko nie przejmuj sie. Wbrew pozorom duzo nas jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychopatki chcecie zaoszczedzic na mleku . leczcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj 15 mscy dopiero odstawilam i to z koniecznosci. bo jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monte? Kaszki? Frytki? I ty kp, zeby co??? Skoro taki syf podajesz! Psychopatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic nie mam do karmiących i 3 latki. Ale jeśli baba pisze ze ona karmi 2.5 letnie dziecko bo ono nic innego nie chce jeść to spieprzyla coś ok 6-8 miesiąca zaniedbala cały pierwszy rok. Z WYGODY bo cyckiem łatwiej zapchac niż kasze ugotować pulpeta czy brokuła. To jest straszne:/ dziecko powinno od 6 msc jesc stale posiłki. Dla zdrowia układu krwionośnego pokarmowego i zębów. Radzę krew takiemu dziecku zbadać. Ze wy się nie boicie 2 latka trzymać tylko na cycku...ludzie to nie Afryka jedzenie na półkach w sklepie jest.. I albo jesteście leniwe albo oszczedzacie na jedzeniu dla dziecka. Ps sama karmilam 21msc. Ale od 5 Msc moja córka jadła obiady śniadania i kolacje plus owoce na przekąskę i pierś w szien(!!!). Dziecko które ma 5-6kg wagi wg neonatologa w nocy nie budzi się z głodu bo jest w stanie 8h przespać tylko z przyzwyczajenia głupich mamus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby która wyzywa mamy kp od psychopatek. Ile masz dzieci? W jaki sposób karmione? Jak wygląda Twoja edukacja na temat kp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mialam zaplanowane kp do 2 lat. Mnie poinformowano, ze to dobrze wplywa na rozwoj. My z dzieckiem mielismy swoja taka bliskosc. Co timu sie czepiac. rozumiem jak ktos bije dziecko zaniedbuje ale KP. bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychopatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:41 Brokuły, marcheweczki, najlepsze serki białe, swojskie jaja, i czego tylko sobie nie wymyślisz. Dawałam łyżeczką, ręką, BLW, cuda wianki a maly zaciska buzię. 1,5 roku praktycznie tylko pierś. Co powiesz mądralo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:45 Juz pisałam w tym temacie ile mam dzieci i jak karmione. Nie wmawiaj wszystkim którzy maja zdrowe podejście do karmienia piersia dzieci jak i diety stałej ze są bezdzietni albo ze nie karmili piersią bo żałosne. Monte to zdrowy posiłek? Frytki dla takiego malucha? Wez sie zastanów. Po co kp skoro syfem zapycha sie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:50 Wystarczyło nie podac piersi zamiast stałego posiłku i po problemie. Łatwiej ssac piers niz męczyć sie przy nowych smakach i konsystencjach. Jak widac nie każdemu lezy odzwyczajanie dziecka w zdrowym momencie od piersi. Jeden stały posiłek=eliminowanie piersi. Cała filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak karmi i nie daje frytek to juz nie jest psychopatką? Zerowe pojecie macie na temat kp a piszecie bzdury. Ciekawe ze nasz gatunek przetrwal jak mm nie bylo, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:50 Wystarczyło przegłodzić dziecko i zeby ryczało. Za dużo się naczytalas gazetek firm słoiczkowych. Stale pokarmy to na początku tylko dodatek a dziecko nie.ma się najeść tylko poznać smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet w gazetkach od firm sloiczkowych jest napisane zeby zaczynac np od kilku niemowlecych lyzeczek! nie lyzek stolowych oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah Jasneee Zaczynaj od kilku łyżeczek-do osiemnastki moze tak karm. Oszczędzisz. Nie podawałam gotowych szajsow tylko gotowałam. Kaszek gotowych moje dziecko nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wiosce mojej babci jedna kobieta karmiła mlekiem (swoim i krowim) jedynie 3 mc. Co podawała? Rosołek, chleb, owoce. Dorosła kobieta zyje po dzis dzien i ma sie wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bo mamy kp to te sknery co na dziecku oszczędzają a te od mm to by nieba przychyliły i nie oszczędzają Buhajahahha Kon by się uśmiał. Po to daje dziecku pierś zeby bylo zdrowe i jak proponuje pokarm to najlepszej możliwej jakości akurat maly miał 6 mscy jak w ogródku mamy bylo Full warzyw a i tak zaciskał buźkę od poczatku niemal, z chwilowymi poprawami, teraz nie chce jeść praktycznie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja lekarz mowi zeby wlasnie dawac sloiczki. skladniki i struktura dopasowana do dziecka i mowi ze to weki bez konserwantow i chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu wyzej, twoj lekarz dostaje kase ze promowanie tego sloiczkowego syfu, dlatego tak ci radzi. Nie ma takie zywienie nic wspolnego ze zdrowym, zbilansowanym posilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka kp 2,5 roku, pokarmy wprowadzalam po 6 miesiacu, czyli takie idealne zalecane przez WHO podejscie. Corka jadla od poczatku pieknie, domowe obiady, BLW czesto. Taki maly paczus byl z niej, obecnie jako pieciolatka jest smukla. Synek to samo, kp dlugo, pokarmy po 6 m I plul nimi, dusil sie. Jadl moze lyzeczke na raz. Nie panikowalam, rozkrecil sie z jedzeniem I po roczku jadl juz wszystko ale male porcje. Byl I nadal jest szczuply. Kazde dziecko jest inne. Takze nie obrazajcie mam wyzej. Czy dziecko na mm czy kp jak nie je nic oprocz kilku rzeczy, to co ta matka ma zrobic? Mam kolezanke, ktora do 4 roku zycia podawala mm bo jej mala nie chciala jesc. Trzy razy dziennie mleko musialo byc bo odmawiala jedzenia, to co miala Ja zaglodzic? Jak nie dala mleka to dziecko nic nie zjadlo pol dnia. Tu wyzej ktos opisal podobna historie, tylko zamiast mm byla piers. Chyba siedza tu jakies dzieciaki, ktorej nie maja dzieci i troluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×