Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość śpiące królewny

Przeciętna singielka po 30 zaliczyła mase kootasów

Polecane posty

4 godziny temu, Gość gosc napisał:

4 lata, nie dała. Za to koleżanka dała co trzeba

4 lata nie dała . No to facet miał cierpliwość. Pewnie był nieźle wyćwiczony z tej cierpliwości. Może miał nawet dyplom jakiś ☺.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 994
Dnia 17.08.2019 o 13:41, Gość 31letnia dziewica napisał:

Przekonałeś mnie...to co zerzniesz mnie porządnie w najbliższy weekend?

Za nauke się płaci. Ile oferujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunku
4 godziny temu, lonelyman napisał:

4 lata nie dała . No to facet miał cierpliwość. Pewnie był nieźle wyćwiczony z tej cierpliwości. Może miał nawet dyplom jakiś ☺.

4 lata nie dała to ma problemy psychiczne ta baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 20.08.2019 o 23:04, lonelyman napisał:

4 lata nie dała . No to facet miał cierpliwość. Pewnie był nieźle wyćwiczony z tej cierpliwości. Może miał nawet dyplom jakiś ☺.

Miał cierpliwość, zakochany był na amen. Ale mu na szczęście przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31letnia dziewica
Dnia 20.08.2019 o 18:01, Gość gosc napisał:

W pewnym wieku dziewictwo to kamień u nogi, nikt nie ma ochoty na 30-letnią dziewicę bo z nią naprawdę musi być coś nie tak.

Mam taką koleżankę, 42 letnia dziewica, stara panna z 4 kotami.
Chodziła z bardzo wartościowym facetem 4 lata, nie dała. Za to koleżanka dała co trzeba, udowadniając że potrzeby faceta są dla niej narawdę ważne i doprowadziła do ślubu i szczęśliwego małżeństwa :).

Wolę być sama niz dac sie wykorzystac i rzucic.  Zresztą... ja moge mieszkac z mezczyzna przed slubem zebysmy sprawdzili siebie w zyciu codziennym,  ale sets dopiero po slubie.  We ten sposob mezczyzna okazuje mi szacunek,  jesli czeka. Slub mozna wziac po 2 latach zwiazku a  co to takiego czekanie 2lata z seksem?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
Dnia 24.08.2019 o 22:41, Gość 31letnia dziewica napisał:

Wolę być sama niz dac sie wykorzystac i rzucic.  Zresztą... ja moge mieszkac z mezczyzna przed slubem zebysmy sprawdzili siebie w zyciu codziennym,  ale sets dopiero po slubie.  We ten sposob mezczyzna okazuje mi szacunek,  jesli czeka. Slub mozna wziac po 2 latach zwiazku a  co to takiego czekanie 2lata z seksem?  

Brawo, zgadzam sie w 100% ! Jeżeli facet stawia ultimatum albo seks albo rozstanie, to sygnał że jest egoistą i w tym związku patrzy tylko na swoje potrzeby, a ty sie nie liczysz. Na pewno nie będzie miał oporów w przyszłości zdradzić, jak nadarzy się okazja. Z dala od takich doopków, nie chciałabym takiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek
Dnia 20.08.2019 o 23:04, lonelyman napisał:

4 lata nie dała . No to facet miał cierpliwość. Pewnie był nieźle wyćwiczony z tej cierpliwości. Może miał nawet dyplom jakiś ☺.

Serce ty moje, kiedy ty mi dasz? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×