Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szef chce seksu....

Polecane posty

Gość gość

Moj szef grozi ze mnie zwolni jesli nie pojde z nim do lozka. Jedna dziewczyna juz podobno przez niego poleciala Mam kredyt co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagrywaj wszystko dyktafonem w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź zrób jak ładnny to się zgódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WarsawGirl
No elo koleżanko :) ja się fachowo zajmuję tego typu przypadkami. Nagraj wszystko (najlepiej jak najdłuższa rozmowa, prowadź ją spokojnym tonem i poproś żeby wymienił wszystkie swoje oczekiwania). Następnie oznajmij ze zaprezentujesz te rewelacje jego żonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagraj i weź firmę która wywalczy mega odszkodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys tez to samo przezywalam ale po paru tygodniach zgodzilam sie i mu sie oddalam teraz to juz daje mu kiedy chce mam tylko jego i mi wystarczy jest wspanialy. Teraz to juz jest normalka spotykam sie z nim dosyc czeto,sex z nim to jest super.Od pewnego czasu mam juz swoje ladne mieszkanie oczywiscie przy przy jego pomocy,ale ccipka mi sie nie zmydlila na pensje tez nie narzekam.ITD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta praca to k******o :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak młoda kobieta jeździ fajnym autem i jak wraca do domu to ma bramę na pilota, to albo ma bogatych rodziców, albo komuś daje. Jak jest nieatrakcyjna to tylko w grę wchodzą rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce sie z nim bzykac ale nie wiem jak to mu powiedziec zeby mnie nie zwolnil jest o 30 lat starszy odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona27

Głupia jesteś, ssie szefowi raz w tygodniu, raz w tygodniu rznie mnie kilka minut swoim bolcem w cipke, alspuszcza się, potrzyma za cyca i tyle...w zamian umowa oprawcę 3500 na rękę+ 5000 dodatków, auto służbowe, do pracy chodzę jak chce... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Ona27 napisał:

Głupia jesteś, ssie szefowi raz w tygodniu, raz w tygodniu rznie mnie kilka minut swoim bolcem w cipke, alspuszcza się, potrzyma za cyca i tyle...w zamian umowa oprawcę 3500 na rękę+ 5000 dodatków, auto służbowe, do pracy chodzę jak chce... 

Ku....a. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Ona27 napisał:

Głupia jesteś, ssie szefowi raz w tygodniu, raz w tygodniu rznie mnie kilka minut swoim bolcem w cipke, alspuszcza się, potrzyma za cyca i tyle...w zamian umowa oprawcę 3500 na rękę+ 5000 dodatków, auto służbowe, do pracy chodzę jak chce... 

Ku....a. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×